blog image

Acıbadem Bina ve Site Yönetim Firması

Acıbadem Bina ve Site Yönetim Firması

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve memnuniyet odaklı hizmet sunmak için alanında profesyonel personellerimiz ile çalışıyoruz. Acıbadem bina ve site yönetim firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bu süreçte işletme, temizlik, hukuki, mali, finans, elektrik, onarım ve bakım gibi işleri yerine getirerek sizlerin değerli vakitlerini almıyoruz. Bina yönetmek son derece zor bir iştir. Bu süreçte uzman bir firmadan hizmet almak en doğrusu olacaktır. Firma olarak yaratıcı, kurumsal ve üstün kaliteli hizmetler sunuyoruz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe doğrultusunda memnuniyetinizi amaçlıyoruz. Altyapısı yüksek bir firma olarak sorunsuz bir hizmet garantisi sunuyoruz. Özellikle ortak kullanım alanlarında onarım, temizlik ve bakım gibi önemli işleri aksatmadan yapıyoruz.

Bina ve Site Yönetimi Avantajları Nelerdir?

Pek çok kişinin merak ettiği konuların başında “Bina ve site yönetimi avantajları nelerdir?” sorusu yer alıyor. Site ve bina işlerinde çalışacak personelin organize edilmesini sağlıyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki konforlu ve daha huzurlu bir hayat için site ve bina yönetimi oldukça gereklidir. Bu süreçte sizlere avantajlarından bahsetmek istiyoruz.
 • Hukuki konularda herhangi bir aksama olmaz.
 • Bütçe verimli bir şekilde kullanılır.
 • Aidatlar düzenli ve sorunsuz toplanır.
 • Hukuki ya da muhasebe danışmanlık için bütçe ayırmaya gerek duyulmaz.
 • Site içerisinde yaşanan sorunlar kısa sürede kalıcı olmak kaydıyla çözülür.
 • Site veya bina yönetiminde ideal sonuçları elde etmek amaçlanmaktadır.
 • Konfor sağlanır.
 • Kat sakinleri arasında huzursuzluk veya tartışma gibi sorunların önüne geçilmektedir.

Acıbadem Site Yönetimi Hizmetleri

Acıbadem bina ve site yönetim firması hizmetlerimiz arasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren kendinden emin, misyonu ve vizyonu olan bir firmayız. Bu yüzden İstanbul’un en popüler semti olan Acıbadem’de site yönetimi, bina yönetimi vb. toplu yaşama alanlarının yönetimini üstleniyoruz. Hukuki, mali, temizlik, finans, tadilat, bakım ve onarım gibi işleri yerine getiriyoruz. Bunların yanı sıra ayrıcalıklı bir hizmet sunarak projelerimizi kusursuz yönetiyoruz. Sizlere hizmetlerimizden genel olarak bahsetmek isteriz.
 • Yaşama alnınıza ait bütçe planını uzman ekibimiz yapmaktadır.
 • Kat maliklerinden aidat personellerimiz tarafından zamanında toplanır.
 • Temizlik için yeterli personeli temin ederek site veya bina içerisinde gerekli yerlerin hijyenini sağlıyoruz.
 • Ortak alanlarda bakım ve onarım işlerini profesyonel personellerimiz yapıyor.
 • Güvenilir bir yaşam alanı oluşturmak için kesintisiz kamera ile kayıt yapıyoruz.
 • Firma olarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bu nedenle son teknolojik altyapı ile süreci problemsiz yönetiyoruz.
 • Bahçe ve peyzaj işlerinde yapılması gereken bakımı uzman personellerimiz ilgileniyor.
 • Gerekli olduğu zamanlarda sıhhi tesisat ustalarımız aralıksız hizmet sunmaktadır. Suyun yemini, depolanması ve dağıtımı gibi süreçlerle ilgileniyoruz.

Kusursuz Bir Yaşam İçin Profesyonel Bina Yönetimi

Profesyonel bir bina yönetim firması ile kusursuz hizmet alabilirsiniz. Bu yüzdenDeneyimli yönetim kadromuz ve sağladığımız personel istihdamı sayesinde yaşam alanlarınızı konforlu ve güvenli hale dönüştürüyoruz. Sektörde hizmet veren firmaların aksine çok daha özverili çalışmaktayız. Mevzuata uygun bir şekilde çalışarak hukuki yükümlülükleri yerine getiriyoruz. Bununla beraber can ve mal kaybının güvenliğini en iyi şekilde sağlayarak yaşam standartlarını yükseltiyoruz. Firma olarak müşterilerimizin mülkiyetini koruma altına alıyoruz. Prensiplerimiz arasında yaşam ve çevre kalitesine ekstra değer veriyoruz. Firmamız teknolojik altyapısı ile en yeni yönetim şeklini sizlere sunar. Marka ve varlık değerimizi ortaya koyacak projelere imzamızı atıyoruz. Tüm hizmet sürecinde sizinle temasa geçerek önerilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Acıbadem bina ve site yönetim firması ile tanışmak için vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?