blog image

Altıntepe Bina ve Site Yönetim Firması

Altıntepe Bina ve Site Yönetim Firması

Site yönetimi firması seçerken profesyonel olması, memnuniyet ve çözüm odaklı çalışması oldukça önemlidir. İstanbul’un uzman Altıntepe bina ve site yönetim firması olarak yüksek kaliteli ve güvenilir bir hizmet almanızı amaçlıyoruz. Dilerseniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemizde bulunan “Hakkımızda” bölümünden bilgi edinebilirsiniz. Siz isteyin, biz yönetelim. Firma olarak kat maliklerinin istekleri ve ihtiyaçlarına göre uygun hizmet imkanı sunuyoruz. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar memnuniyet odaklı çalışmıştır. Uzman site yöneticisi olarak bünyemizde çalışan tüm personellerin alanında eğitimli ve tecrübeli olduğu belirtmek isteriz.

Apartman ve Site Yönetimi Nedir?

Binaların ve sitelerin bakımı, düzeni, komşuluk ilişkilerini vb. sağlayarak daha konforlu bir yaşam sürmenizde rol oynar. Bu sebeple çözüm odaklı ve objektif bir bakış açısına sahiptir. Dışarıdan bakıldığı zaman hakem görevi görmektedir.

Site Yöneticisi Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Site ve apartman yönetim firması olarak sizlere deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Alanında profesyonel bir firma ile çalışmaya ne dersiniz? Size en yakın firma olarak 7/24 danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Peki, site yöneticisi olmak için bazı şartların var olduğunu biliyor muydunuz? Bu şartlar; En az lise mezunu olmak, 6287 sayılı kanun gereği 11.04.2012 tarihinden önce ortaokul mezunu olmak ve 4306 sayılı kanun gereği 18.08.1997 tarihinden önce ilkokul mezunu olmak Bu mesleği yapmak için gerekli fiziksel yeterliliğin ve yeteneklere sahip olunması

Site ve Bina Yönetimi Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hızla artan nüfus ile toplu konut sayısı da çoğaldı. Bu konutlarda kat maliklerinin güvenliği, konforu ve sorunsuz yaşamaları için yönetim firmalarına ihtiyaç arttı. Özellikle bina ile ilgili işler, ortak kullanım alanları ve binanın çevre düzeni son derece önemli konulardır. Aldığımız her kararda baş rol kat malikleridir. Taşınmaz gayrimenkul sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verilir. Bu nedenle Sizlerin tavsiyesi ile aldığımız kararları uygulamaktayız. İşimizi sorunsuz ve kusursuz şekilde yapıyoruz. Bu sebeple siteyi ve binayı ilgilendiren her konuda uzman çözümler sunuyoruz. Sizler de daha detaylı bilgi için Altıntepe bina ve site yönetim firması ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Apartman ve Site Yönetimi Firması Hizmetleri

İşimizi riske atmıyoruz. Profesyonel bir firma olarak hem müşterilerimizin hem de çalışan personellerimizin güvenliğini önemsiyoruz. Yenilikçi bir firma olarak son teknoloji altyapıya sahibiz. Bundan dolayı ekibimiz ile koordine olarak geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Faturalar, enerji verimliliği ve giderler gibi birçok önemli işi tek bir nokta üzerinden yönetilmesini sağlıyoruz. Bununla beraber disiplin anlayışı içerisinde sunduğumuzu her hizmette fark yaratmayı seviyoruz. Peki, bina ve site yönetim firması olarak sizlere sunacağımız hizmetler neler?
 • Temizlik
 • Kat Sakinlerinin Öneri ve İhtiyaçlarının Karşılanması
 • Toplu Konut Yönetim
 • Mekanik ve Elektrik Tesisatı Onarım/Bakım
 • Teknik Servis
 • Mali Danışmanlık Hizmetleri
 • Hukuki Danışmanlık Hizmetleri
 • Bahçe ve Peyzaj
 • Elektrik, Doğalgaz ve Su Faturalarının Ödenmesi
 • Açılan Davaların Takibi
 • Bütçe Tasarısı
 • Düzenli Aidat Toplanması
 • Ortak Kullanım Alanlarında Bakım ve Onarımın Yapılması
Altıntepe Bina ve Site Yönetim Firması Fiyatları
Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak sektörde en uygun fiyatta kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Yılların firmamıza kattığı iş tecrübesine dayanak %100 memnuniyet sunuyoruz. Bu sebeple Altıntepe bina ve site yönetim firması arıyorsanız tereddüt yaşamadan bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.  
Share:

2 Comments

 • Rosa William
  8 Haziran 2021 Yanıtla

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 • Alice Keys
  8 Haziran 2021 Yanıtla

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.

Leave a comment

Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?