blog image

Atalar Bina ve Site Yönetim Firması

Atalar Bina ve Site Yönetim Firması

Bina yönetimi alanında uzman bir tarafından alınması gereken hizmettir. Atalar bina ve site yönetim firması olarak toplu yaşama alanlarının güvenliğini ve kat sakinlerinin konforunu sağlıyoruz. Bu nedenle Müşteri memnuniyetine değer veren ve yüksek kaliteli hizmet anlayışına sahip öncü bir firmayız. Teknolojiyi yakından takip ederek tüm hizmetleri uzaktan yönetmekteyiz. Bu alanda hizmet verecek personellerimiz de alanında uzmandır. Bina temizliği, bahçe bakımı, ortak kullanım alanlarının onarımı ve bakımı gibi benzeri işleri eksiksiz yapıyoruz. Günümüzde bazı binalar da kat sakinleri kendi kendine binayı yönettiğinde çeşitli sorunlar ile karşılaşabiliyor. Bunun sonucun kat sakinleri tarafından seçilen yönetici ne yapacağını bilmeyebiliyor. Profesyonel bir firma olarak site ve bina yönetim hizmetinin alanında uzman ve başarılı bir firma tarafından alınması gerektiğini belirtmek isteriz.

Bina ve Site Yönetimi Nedir?

Bina ve site yönetimi hizmeti profesyonel bir firma tarafından alınmalıdır. Öncelikle bir yönetici araştırmacı, yenilikçi, bilgili ve sorunlara karşı kosa sürede çözümler üretme kapasitesine sahip olmalıdır. Günümüzde şehirleşme çoğaldığı için bina veya site yönetiminde uzmanlık ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra konut sayısının artması ile bina sakinlerinin önerisi, ihtiyacı ve bina ile ilgili her şeyle yönetici ilgilenmektedir. Belirli bir plan yaparak bina ve çevresinin düzenlemesini yapmak sorumluluklarından biridir.

Atalar Bina ve Site Yönetim Hizmetleri

Uygun fiyatta bina ve site yönetim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında kat maliklerinin önerilerini dinleyerek isteklerini yerine getiriyoruz. Bu nedenle Firma olarak önceliklerimiz arasında kat maliklerinin en iyi şekilde hizmet almasıdır. Çözüm odaklı ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 hizmet garantisi sunuyoruz. Sorunlar da çözüm ortaklarımız kat malikleridir. Meydana gelen sorunlar da kat malikleri ile toplantı yaparak soruna karşı kalıcı ve etkili çözüm önerileri sunuyoruz. Dolayısıyla kat maliklerinin huzurlu bir şekilde hayatını sürdürmesi için her türlü sorunla mücadele etmekteyiz.
 • Bütçe Yönetim Hizmetleri
 • Havuz Bakım Hizmetleri
 • Site İçerisinde Varsa AVM Yönetimi
 • Teknik Hizmetler (Tamir ve Bakım)
 • Dış Cephe Cam Temizliği
 • Temizlik
 • Güvenlik 7/24
 • Kapıcı Hizmetleri
 • Aidat Tahsili
 • Ortak Kullanım Alanlarında Bakım ve Onarım Hizmeti
 • Yaşanan Problemlere Karşı Çözüm Üretmek
 • Faturaların Zamanında Ödenmesi (Elektrik, Su ve Doğalgaz)
 

Profesyonel Firmadan Yüksek Kalitede Bina ve Site Yönetim

Hizmet kalitemizden ödün vermeden bina ve site yönetimini gerçekleştiriyoruz. Özellikle bireysel olarak yöneticilerin aşamadığı problemler de hukuki danışmanlık hizmeti sunarak kat sakinlerinin mutlu ve sorunsuz bir şekilde yaşamasını hedefliyoruz. Apartman ve site yönetiminde hem bilinçli hem de sorumluluklarımızın bilincinde bir şekilde çalışıyoruz. Alanında tecrübeli personellerimiz ile kat sakinlerine profesyonel hizmetler sunuyoruz. Atalar bina ve site yönetim firması hakkında bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu nedenle Bu konu da en deneyimli ve başarılı firma olarak tanınmak bizlere gurur veriyor. Geçmişten bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projelere sitemizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz her konuyu danışmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz. Huzurlu, rahat, ekonomik ve güveni bir yaşamın tek adresiyiz.
2023 Bina ve Site Yönetim Firması Ücretleri
Daire başına en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Kurulduğumuz yıldan beri sizlerin kaliteli ve güvenilir bir hizmet almasını amaçlıyoruz. Site ve bina yönetimi söz konusu ise ön plana çıkan lider bir firmayız. Firmamız ile görüşmeden başka bir firmayı tercih etmeyin. İstanbul Atalar bina ve site yönetim firması güvencesi ile %100 memnuniyet garantili hizmet veriyoruz
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?