blog image

Ataşehir Bina ve Site Yönetim Firması

Ataşehir Bina ve Site Yönetim Firması

Toplu konut, iş merkezi ve apartman yönetimi alanında uzman bir firmayız. Tam donanımlı kadromuz ile yaşam alanlarının huzurunu, eksikliğimi ve güvenliğini sağlıyoruz. Ataşehir bina ve site yönetim firması olarak personellerimiz site veya apartman gibi konutlar da koordinasyon kapsamında çalışıyoruz. Bu süreçte kat maliklerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Apartmanların düzenli işlerinin yapılması, eksikliklerin giderilmesi ve yaşama alanında meydana gelen problemlerin en kısa sürede çözülmesini amaçlıyoruz. Hizmet verdiğimiz konutlarda, sitelerde ve iş merkezlerinde yönetimi kusursuz bir şekilde sağlıyoruz. Teknolojik alt yapımız ile hız ve kolaylık elde ediyoruz. Firmamızın sahip olduğu inovasyon odaklı çalışmaları ile İstanbul’un Ataşehir ilçesi başta olmak üzere tüm İstanbul genelinde bina ve site yönetimini sağlıyoruz.

Kapsamlı Site ve Bina Yönetimi

Anlaşma ve çözüm ortaklarımız ile sizlere en iyi site yönetim fırsatını sunuyoruz. Yeni nesil teknolojiler ile bina ve site yönetiminde giderlerinizi de azaltmanızı amaçlıyoruz. Profesyonel bir yönetim firması olarak kapsamlı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Tüm ayrıcalıkları sizlere sunan lider bir firmayız. Hizmet verdiğimiz günden itibaren toplu yaşama alanlarında sorunsuz yaşamanızı sağlıyoruz. Özellikle çalışan ve bina işlerine vakit ayıramayan üyelerimizin tüm tadilat, temizlik vb. işlerini yapıyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Temel hedefimiz sizlerin mutlu, temiz, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamalarıdır. Firmamız çözüm odaklı ve üstün kaliteli hizmetler sunuyor. Kat maliklerine karşı olan sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getiriyoruz. Görevlerimizi layığı ile yerine getirmek için uzman kadromuz ile kesintisiz çalışıyoruz.

Bina ve Site Yönetim Firması Ne İş Yapar?

Öncelikle pek çok kişinin merak ettiği konuların başında “Bina ve site yönetim firması ne iş yapar?” sorusu oluyor. Firma olarak kapsamlı bir yönetim hizmeti garantisi sunuyoruz. Site ve bina içerisinde ortak alanların temizliğini yapmaktayız. Bunun yanı sıra ortak kullanılan alanların iyileştirilmesi için bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Rutin olarak yapılması gereken temizlik gibi görevleri eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz. Ataşehir bina ve site yönetim firması olarak sektörde uzun yıllardır aralıksız çalışıyoruz. İhtiyaç dahilinde bina ve site için tadilat işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizler de bina yönetim hizmeti alarak vakit kaybının önüne geçmiş olacaksınız. Sizin yerinize uzman bir yönetim firması tüm işleri eksiksiz yerine getiriyor. Fakat tercih edeceğiniz firmanın sektörel deneyimi oldukça önemlidir. Firma olarak işlerimizin takipçisi ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Site Yönetimi Avantajları ve Faydaları

  • Site ve bina işlerinde çalışacak personelin organize edilmesini sağlıyoruz.
  • Hukuki konularda aksamaların olmamasını sağlıyoruz.
  • Bütçenin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.
  • Hukuki ve muhasebe danışmanlık için bütçe ayırmanıza gerek yoktur.
  • Site içinde meydana gelen problemler kısa sürede kalıcı şekilde çözülür.
  • Site ve bina yönetimi deneyimi konusunda en ideal sonuçları elde etmek önemlidir.

Bina ve Site Yönetimi Sorumluluk Alanları Nelerdir?

Bina ve site yönetimi ile ilgili hizmet veren firmaların pek çoğu aynı işi farklı kalitede yapar. Bu yüzden yönetim firması seçerken dikkatli olunması gerekir. Sorumlulukların bilincinde bir firma ile çok daha konforlu bir hayat sürersiniz. Tercih edeceğiniz firma ciddi anlamda büyük bir rol oynamaktadır. Özellikle personelleri organize etmek, temizlik, tadilat vb. her türlü sorunla mücadele etmeyi bilmesi gerekir. Ataşehir bina ve site yönetim firması olarak site içerisinde düzenlemelerin yapılması, personellerin organize olması, site içerisinde ve ortak kullanım alanlarında temizlik, tadilat, bakım ve onarım gibi her türlü işlerle ilgilenmekteyiz. Firmamızdan hizmet almak için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.    
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?