blog image

Beykoz Bina ve Site Yönetim Firması

Beykoz Bina ve Site Yönetim Firması

Bin ve site yönetimi ile ilgilenen İstanbul’un lider firmasıyız. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar sizlerin daha güvenilir, mutlu, huzurlu ve konforlu yaşamasını amaçlıyoruz. Beykoz bina ve site yönetim firması olarak önceliğimiz sizlerin en iyi düzeyde hizmet almasıdır. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile yönetici konusunda en iyi düzeyde hizmet imkanı sağlıyoruz. Yaşam alanlarınızın profesyonel bir firma tarafından yönetilmesini istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Siz yaşamın tadını çıkarırken personellerimiz sizin konforlu yaşamanızı hedefliyor. Site, apartman ve iş merkezi gibi benzeri toplu yaşama alanlarının temizlik hizmetleri, onarım çalışmaları, bakım hizmetleri, ısıtma sistemleri, kazan daireleri vb. yerlerde hem mekanik hem de elektrik işleri ile ilgilenmekteyiz. Çevre ve yaşam kalitesini artırmak için sizler de firmamızın bina ve site yönetim hizmeti alabilirsiniz.

Site ve Bina Yönetimi Nedir?

İnsanların yaşama alanlarında daha konforlu bir şekilde yaşamaları için site ve bina yönetim hizmeti verilmektedir.  Profesyonel bir firma sayesinde tüm hizmeti en uygun fiyatta alabilirsiniz. Mali, hukuki, idari, temizlik işleri vb. gibi alanlar da her işi tercih edeceğiniz firma yapar. Bu yüzden güvenilir ve profesyonel bir firma tercih etmek oldukça önemlidir. Artan nüfus ile birlikte metropelleşen ve şehirleşen hayatta eş zamanlı bina işlerini yapmak oldukça zordur. Özellikle çalışan kişilerin bina ile ilgili sorunlara çözüm bulması vakit kaybı olur. Bu sebeple en doğrusu bina ve site yönetim hizmeti almanız olacaktır.

Profesyonel Site Yönetimi

Profesyonel bir site yönetimi hizmeti almanız için İstanbul’un Beykoz ilçesinde hizmet vermekteyiz. Komşuluk ilişkisinin zarar görmemesi ve komşular arası oluşan sorunların çözülmesi için uzman bir site yönetim firmasına ihtiyacınız olabilir. Gün içerisinde yoğun çalışma hayatına sahipseniz yönetim işlerini profesyonel bir firmaya yaptırmanızı önermekteyiz. Bu konuda sektörün en başarılı ve lider firması olduğumuzu vurgulamak isteriz. Beykoz bina ve site yönetim firması ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bina Yönetimlerinin Sorumlulukları ve Görev Nelerdir?

  • Bina veya site içerisinde eksiklikleri ve ortak ihtiyaçları karşılar.
  • Ortak kullanım alanlarının iyileştirilmesi sağlanır.
  • Kaç maliklerinin isteklerini ve görüşlerini dinleyerek çözümler sunar.
  • İhtiyaç doğrultusunda onarım ve tadilat işleri en acil şekilde gerçekleşir.
  • Rutin olarak temizlik gibi benzeri işler zamanında yapılır.
  • Kat Mülkiyet Kanunu’nun 35. Maddesi kapsamında genel yönetim işlerinin görülmesini sağlanır.
İstanbul’da profesyonel bir site yönetimi firması olarak üstün kaliteli hizmetler sunuyoruz. Çok sayıda hanenin bulunduğu siteler veya iş merkezleri gibi yaşama alanlarında düzeni sağlıyoruz. Özellikle kat sakinlerinin bina işlerine ayıracak vakti olmadığı için her işi biz üstleniyoruz. Profesyonel site yönetimi, bina yönetimi, iş merkezi yönetimi vb. konularda detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Site Yönetimi Tasarısı
Firma olarak işimizi sağlama alıyoruz. Projeler ve tasarılar doğrultusunda yöneticilik işimizi titizlikle yapıyoruz. Site veya bina yönetimi planını oluştururken uzman kadromuz ile ince eleyip sık dokuyoruz. Özellikle kat sakinlerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini yerine getiriyoruz. Vizyonumuzu sunduğumuz eşsiz kaliteli hizmet ile ön plana çıkarıyoruz. Firmamızı tercih eden değerli üyelerimize ayrıntılı bir sunum yapmaktayız. İşimizi severek yaptığımız bu uzun yolda en iyi firma olmayı amaçladık. Sizler için özel olarak hazırladığımız sözleşme gereği eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hem site hem de apartman yönetimini sağlıyoruz. Yönetim işleyişinde hukuki, idari, finans, teknik ve benzeri konulara yer vermekteyiz. Beykoz bina ve site yönetim firması hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?