blog image

Bostancı Bina ve Site Yönetim Firması

Bostancı Bina ve Site Yönetim Firması

İstanbul genelinde site, bina ve iş merkezi gibi toplu yaşama alanlarının düzeni için profesyonel bir yönetim firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Size en yakın Bostancı bina ve site yönetim firması olarak hizmet vermekteyiz. Modern şehirleşme ile beraber apartmanları ve siteleri uzman yönetim firmaları kusursuz bir şekilde yönetiyor. Fakat her firma kaliteli ve avantajlı hizmet sunmayabilir. Firmamız yıllardır sektörde sunduğu hizmetler doğrultusunda yön vermeyi başarmıştır. Bina için neyin, nasıl ve ne zaman olacağına kadar verirken sizlerin de önerilerini dinliyoruz. Gücümüzü yıllardır sunduğumuz eşsiz kaliteli hizmetlerden alıyoruz. Yoğun iş temposunda bina ve yönetim işleri ile uğraşmak yerine işi uzmanına bırakmak çok daha doğrudur. Bina maliklerinin çoğu apartman ile ilgili işlere karışmak istemiyor. Tüm işi alanında uzman bir yönetim firmasına bırakarak daha rahat ve konforlu bir hayat sürebilir. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgi edinmek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Apartman Yöneticiliği Nedir?

Toplu yaşama alanlarının çoğalması ile birlikte birtakım zorluklar da meydana gelmeye başladı. Özellikle kat malikleri arasında meydana gelen anlaşmazlık ve tartışma tüm apartmanı olumsuz yönde etkiliyor. Peki, profesyonel apartman yöneticiliği nedir? Öncelikle firma olarak apartmanın hem içi hem de çevresi ile bizzat ilgilenmekteyiz. Bunun için proje tasarısı yaparak eşsiz bir yönetim hizmeti almanızı sağlıyoruz. Kat malikleri için zorlukları bir kenara bırakarak daha rahat bir yaşam sunuyoruz. Elektrik, tadilat, bakım, hukuki danışmanlık, mali danışmanlık, aidat toplanması, kanun kapsamında kat maliklerinin uyum içerisinde yaşaması, bahçe ve peyzaj gibi çeşitli hizmetleri profesyonel düzeyde almanızı sağlıyoruz.

Uzman Apartman Yönetimi Firması Tercihinde Avantajlar

Apartman yönetimi uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Toplu yaşam alanlarının temiz olması sağlık açısından son derece önemlidir. Firma olarak temizlik alanında çalışan personellerimizin tamamı donanımlı kişilerdir. Şimdi sizlere apartman yönetiminde var olan avantajları anlatacağız.
 • Kaynakları doğru şekilde kullanarak üstün kalitede hizmet sunmak
 • Temizliği düzenli olarak sağlamak
 • Düzenli aidatın toplanması, gecikme durumunda yasal sürecin başlatılması
 • Kat malikleri arasında komşuluk bağını güçlendirme
 • Kat malikleri arasında yaşanan tatsızlıkları önlemek ve sorunları çözümlemek
 • Elektrik tadilatı ve bakımı yapmak
 • Ortak kullanım alanlarının temizliği, bakımı ve onarımını yapmak
 • Enerjiden tasarrufu sağlamak
 • Mali ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
 

Site ve Bina Yönetim Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hızlı bir şekilde gelişen nüfus ile bina ve site yönetimi seçmek sizin için zor olabilir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken bazı hususların bulunduğunu belirtmeliyiz.
 1. Yorumları Okuyun
Site ve bina yönetim firması seçerken yorumları okuyabilirsiniz. Bostancı bina ve site yönetim firması olarak web sitemizdeki yorumları inceleyerek hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 1. Geçmiş Kayıtların Kontrolünü Yapın
Binanızın veya sitenizin yönetim firması tarafından yönetilmesini istiyorsanız geçmiş kayıtları kontrol edin. Bu sayede tercih edeceğiniz firmanın başarı ve tercih edilme oranını öğrenebilirsiniz. Firma olarak müşterilerimize kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Sektörün en başarılı firması olarak tanınarak İstanbul genelinde hizmet veriyoruz.
 1. Sorunlara Yönelik Çözümler
Firma olarak her türlü soruna karşı etkili bir çözümümüz elbette ki var. Alanında uzman bir firma olmak bunu gerektirir. Bu nedenle Bina ve site ile alakalı problemleri uzman ekibimiz kısa sürede çözerek sorunsuz bir yaşam sunmktadır.
 1. Fiyat
Bina ve site yönetim firması seçerken fiyat etken bir unsurdur. Firma olarak en uygun fiyatta standartların üzerinde bir hizmet vermekteyiz. Sizler de firmamızdan fiyat teklifi almadan başka bir firmayı aramayın. Bostancı bina ve site yönetim firması olarak ekonomik fiyatta hizmet veriyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?