blog image

Caddebostan Bina ve Site Yönetim Firması

Caddebostan Bina ve Site Yönetim Firması

Aidat toplamakta zorluk mu çekiyorsunuz? Profesyonel bir firma tarafından yönetilmek mi istiyorsunuz? Arayın, en iyi şekilde site ve bina yönetim hizmeti sunalım. Caddebostan bina ve site yönetim firması hizmetlerimizi memnuniyet garantili sunuyoruz. Bu sebeple Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe doğrultusunda üst düzey kalitede hizmet veriyoruz.

Uzman Apartman Yönetimi Firması Tercihinde Avantajlar

Apartman yönetiminde profesyonel kadromuz ile sizlerin yanındayız. Toplu yaşam alanlarında hijyeni sağlamak sizlerin sağlığı açısından en önemli görevlerimizden birisidir. Bu sebeple Deneyimli bir firma olarak temizlik ile ilgilenen personellerimizin tamamı eğitimli kişilerdir. Bu sebeple Sizlere apartman yönetiminde var olan birtakım avantajlardan bahsedeceğiz.
 • Elimizde olan kaynakları doğru bir şekilde kullanarak memnuniyetinizi amaçlıyoruz.
 • Temizliği periyodik olarak yapıyoruz.
 • Belirlenen gün içerisinde aidatın topluyoruz ve gecikme durumunda yasal süreci başlatıyoruz.
 • Kat malikleri arasında tatsızlıkları önlüyoruz ve varsa soruna çözüm üretiyoruz.
 • Elektrik, mekanik tadilatı ve bakım hizmeti sunuyoruz.
 • Ortak kullanılan yerlerin temizlik, bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.
 • Bütçeyi kontrollü şekilde harcayarak yönetiyoruz.
 • Muhasebe ve hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Caddebostan Profesyonel 7/24 Personel Yönetimi Hizmetleri

Uzman bir firma olarak yeterli sayıda personel potansiyeline sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Temizlik, onarım, bakım, hukuki, muhasebe, asansör tamiri ve asansör bakımı gibi birbirinden farklı görevlere sahip uzman kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Çalıştığımız süre boyunca personellerimizi en iyi şekilde yöneterek üst düzey kalitede hizmet almanızdır. Siz değerli müşterilerimizin yetkili bir firmadan eşsiz kaliteli ve profesyonel bina yönetim hizmeti almasını amaçlıyoruz. Bunun için en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Firma olarak bünyemizde çalışan tüm personellerimiz bizim için değerlidir. 7/24 Caddebostan bina ve site yönetim firması personel yönetimi hizmetlerimiz;
 • Maaş ve SGK gibi benzeri ödemelerin yapılmasını sağlıyoruz.
 • Kıdem tazminatı fonu oluşturulmasında öneri sunuyoruz.
 • Personellerin hizmet kalitesinin yükseltilmesini sağlıyoruz.
 • Personellerin izin düzenlerinin ayarlanmasını sağlıyoruz.
 • Yıllık izinlerde çalışma alanlarının sorunsuz yönetilmesini sağlıyoruz.

Site Yöneticisi Olmak İçin Koşullar Nelerdir?

Site ve apartman yönetim firması hizmetlerimizi işinde profesyonel personellerimiz ile beraber sunuyoruz. Alanında tecrübe sahibi bir firma ile çalışmaya hazır mısınız? Bugüne kadar aldığınız hizmetleri sizlere unutturacağız. Bu sebeple Size en yakın Caddebostan yönetim firması olarak 7/24 WhatsApp üzerinden danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Günümüzde toplu yaşam alanlarında yaşam yaygınlaşmaya başladı. Bazı kişiler güvenlik nedeni ile site de yaşamayı seçerken, bazı kişiler konforlu yaşamayı ister. Peki, uzman bir yönetici nasıl olmalı? Bunun için koşul aranır mı?
 • En az lise mezunu olmak gerekir.
 • 6287 sayılı kanun gereği 11.04.2012’den önce ortaokul mezunu olmak ve 4306 sayılı kanun gereği 18.08.1997’den önce ilkokuldan mezun olmak gerekir.
 • Mesleği yapmak için fiziksel yeterliliğin ve yeteneklere sahip olunması gerekir.
Bina ve Site Yönetim Firması Danışmanlık
Binanız ile alakalı her konuda bilgiyi firmamıza danışarak öğrenebilirsiniz. Neden biz? Çünkü kurumsal bir firma olarak toplu yaşama alanlarında düzeni ve disiplini sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Firmamız yıllardır kaliteli hizmet sunarak hedefleri ve ilkeleri olan başarılı bir site yönetim firmasıdır. Apartman, rezidans, site ve iş merkezi gibi toplu yaşanan alanlar da yönetim işi ile ilgileniyoruz. Bu süreçte yalnız değiliz. Arkamızda işinde profesyonel personellerimiz ve yetkili çalışanlarımız bulunuyor. Bu nedenle Yönetim kurulu tarafından alınan her karar kat sakinlerinin önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekilleniyor. Bu sebeple Danışman istediğiniz her konuda 7/24 hizmet imkanı sunuyoruz. Caddebostan site ve bina yönetim firması hizmeti almak için uzman bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?