blog image

Çekmeköy Bina ve Site Yönetim Firması

Çekmeköy Bina ve Site Yönetim Firması

Şehirleşen hayatta bina yönetimi için alanında uzman bir firma tercih edilmelidir. Çekmeköy bina ve site yönetim firması sektörün en tecrübeli firması olarak tanınmaktadır. Yaşam alanlarında mutlu ve konforlu bir şekilde ikamet etmenizi amaçlıyoruz. Profesyonel yönetim firması sayesinde sizler de güvenli bir hayat sürebilirsiniz. Teknoloji ile işimizi güçlendirerek sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahip lider bir firmayız. Bina için ihtiyaç duyulan her konuda uzman personellerimiz ve yönetim kadromuz hizmet sunuyor. Özellikle site ve bina güvenliği için yeterli sayıda güvenlik personelimizi ve 7/24 kamera kaydı ile hem sizlerin hem de evinizin güvenliğini sağlıyoruz. Eğer bina içerisinde varsa havuz temizliği ve bakımı, asansör temizliği ve bakımı, iç ve dış cephe bina temizliğinin düzenli yapılması gibi birbirinden farklı hizmetler sunuyoruz.

Bina Yönetimi Nedir?

Bina yönetimi alanında uzman bir firma tarafından alınması gereken hizmetlerden biridir. Öncelikle bir yönetici yenilikçi, araştırmacı, bilgili ve her türlü soruna karşı kalıcı çözümler üretmelidir. Günümüzde kentleşme arttığı için bina yönetiminde profesyonellik ön plana çıkmaya başladı. Bu sebeple Apartmanlaşan hayatta bina sakinlerinin istekleri, ihtiyaçları ve konut kavramına dair her detay ile yönetici ilgilenmektedir. Belirli bir plan dahilinde bina ve çevresinin düzenlemesi ile kontrolleri yönetici tarafından sağlanmaktadır.

Site veya Bina Yöneticisi Olmak İçin Koşullar Nelerdir?

Site ve bina yönetim firması olarak sizlere tecrübeli ve bilgili personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Alanında profesyonel bir firma ile çalışmaya hazır olun. Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 aralıksız danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bunun yanı sıra site yöneticisi olmak için bazı koşulların sağlanması gerekmektedir. Sektörün deneyimli firması olarak site veya bina yöneticisi olmak için aranan şartların neler olduğunu kısaca anlatacağız.
 • En az lise mezunu olmak,
 • 6287 sayılı kanuna göre 11.04.2012 tarihinden önce ortaokul mezunu olmak ve 4306 sayılı kanun gereği 18.08.1997 tarihinden önce ilkokul mezunu olmak
 • Yönetici olmak için fiziksel yeterliliğin ve yeteneklere kişinin sahip olması

Çekmeköy Bina ve Site Yönetim Hizmetleri

Çekmeköy bina yönetim hizmetlerimizi üstün kalitede sunuyoruz. Sektörde bulunan diğer firmalara göre müşteri odaklı çalışıyoruz. Bina ile ilgili her konuda bilgiye sahibiz. İstanbul’da çoğu bina yönetim firmamız tarafından yönetiliyor. Çekmeköy başta olmak üzere İstanbul genelinde bina ve site yönetim hizmeti veriyoruz. Bununla beraber rezidans ve iş merkezi gibi kalabalık konutlar da yönetimle ilgileniyoruz. Sizler de binanızın yönetim işlerini Çekmeköy bina ve site yönetim firmasına yaptırabilirsiniz.
 • İnşaat tadilat işleri
 • Hukuki danışmanlık
 • Mali danışmanlık
 • Kazan daireleri ve ısıtma sistemleri bakım çalışmaları
 • Kazan daireleri ve ısıtma sistemleri onarım çalışmaları
 • Temizlik hizmetleri
 • Elektrik bakım ve onarım
 • Aidat toplanması
 • Ortak alanların temizliği, bakımı ve onarımı
Profesyonel Site Yönetimi Ücretleri
Öncelikle siteler ve daireler başına ücret bilgisini öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Bu konuda danışmanlarımız sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Bu sebeple Firma olarak uygun fiyatta yönetim hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz ile bütünlüğü sağlayarak toplu yaşama alanlarında huzurunuzu amaçlıyoruz. Profesyonel yönetim desteği almak istiyorsanız sizin için en doğru tercih firmamız olacaktır. Yaşam alanı için bütçe planı yaparak hem kaliteli hem de ekonomik site yönetim hizmeti almanızı sağlıyoruz. Çekmeköy bina ve site yönetim firması ile anlaşmaya karar verdiğinizde arkanıza yaslanın ve eşsiz hizmetin tadını çıkarın. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?