blog image

Cevizli Bina ve Site Yönetim Firması

Cevizli Bina ve Site Yönetim Firması

Site ve bina yönetimi oldukça önemli bir iştir. Günümüzde bazı binalar da kat sakinleri arasından bir kişi yönetici olarak görevlendirilmektedir. Fakat bina ile alakalı ortaya çıkacak her türlü soruna kısa sürede çözüm bulmak, kat sakinlerinin istediği gibi yönetilmesi, binanın ihtiyaçlarının karşılanması, bütçe tasarısının yapılması, temizlik ve 7/24 güvenlik hizmetini sunmak sadece profesyonel firmanın işidir. Cevizli bina ve site yönetim firması hizmetlerimizden yararlanmak için sizler de iletişime geçebilirsiniz.
  • Temizlik hizmetleri
  • İnşaat ve onarım işleri
  • Kazan daireleri ve ısıtma sistemleri bakım çalışmaları
  • Kazan daireleri ve ısıtma sistemleri onarım çalışmaları
  • Elektrik bakım ve onarım
  • Aidatların kat sakinlerinden toplanması
  • Ortak alanların güvenliği, temizliği, bakımı ve onarımının yapılması
  • Hukuki danışmanlık
  • Muhasebe danışmanlık
Mutlu, kaliteli ve güvenilir bir yaşam alanı istiyorsanız seçeceğiniz firmanın kaliteli hizmet anlayışına sahip olması gerekir. İstanbul’un en iyi site ve bina yönetim firması olarak birbirinden farklı projeler de hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar sayısız projeler gerçekleştirdik. Eğer binanız için firmamız ile çalışmak isterseniz sizin için özel bir sunum yapabiliriz. Bu sayede hem hizmetlerimiz hem de hakkımızda detaylı bilgi edinmiş olacaksınız.

Apartman Yönetimi Ne İş Yapar?

Bina yönetiminde apartman içerisinde çalışacak personellerin sayısı belirlenmektedir. Bu sebeple Kat temizliği, depo temizliği, asansör temizliği, bina çevresinin düzeni, bahçe ve peyzaj bakımı, güvenlik, asansör bakım ve onarım, kış aylarında kaloriferi yakmak ve yaz aylarında kaloriferleri kapatmak için doğalgaz hattını kontrol etmek, bahçenin sulanması vb. daha pek çok işi apartman yönetimi yapmaktadır. Profesyonel bir apartman yönetimi kendisine ayrılan konutu başka bir amaçla kullanamaz. Konutların korunması, yönetici tarafından konutların çevresinin temiz tutulması, kullanılan ortak alanları temiz tutmak, araç ve gereçleri düzenli şekilde idame etmek, hidroför gibi benzer araçları çalıştırmak, toplu iş sözleşmesinde yer alan görevleri eksiksiz yerine getirmek, belirli saatlerde çöp gibi servis hizmetini yerine getirmek, bahçe düzenlemesi ve bakımını yapmak gibi çeşitli görevleri bulunmaktadır.

Bina Yönetim Firması Ücretleri

Öncelikle her firmanın sunduğu hizmet kalitesi ve imkanları farklıdır. Bu sebeple ücret de değişkenlik görülmektedir. Cevizli bina ve site yönetim firması olarak sizlere en uygun fiyatta hizmet sunduğumuzu vurgulamak isteriz. Müşteri memnuniyetine değer veren, üstün kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan ve kurumsal olan firmamızın hizmetlerini dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Bu sebeple Kat sakinleri için belirlediğimiz ücret hakkında bilgi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sektörde ekonomik fiyatta standartların üzerinde bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Bina ve Site Yönetim Firması Cevizli

Profesyonel bir firma olarak tanınmak ve tercih edilmek firmamızı gururlandırıyor. Yaşam alanlarınızın yönetimi ile alakalı işlerle uğraşmaya vaktiniz yoksa sizler de profesyonel bir destek alabilirsiniz. Toplu konut, site, apartman, iş merkezi vb. insanların çoğunluk içerisinde yaşadığı alanlar da temizlik, düzen, bakım ve onarım gibi sayısız hizmetleri sunuyoruz. Bu nedenle Siz değerli firma müşterilerimize profesyonel çözüm ortaklığı yapıyoruz. Binanız ile ilgili her konuda bilgiyi firmamızın danışmanlık biriminden öğrenebilirsiniz. Aidat gibi cari hesap hareketlerinin kaydı ve takibi zorunludur. Sistemin düzgün çalışması için disiplin ve program dahilinde çalışıyoruz. Sizlere vereceğimiz şifre ile sunduğumuz muhasebe hizmetini internet ortamında inceleyerek takip altına almanızı amaçlıyoruz.  Bu nedenle Bünyemizde çalışan sigortalı personellerimiz danışma personeli, apartman görevlisi, güvenlik personeli ve kapıcı personeli sizlere en iyi hizmeti sunar. Cevizli bina ve site yönetim firması güvencesi ile eşsiz kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?