blog image

Darıca Bina ve Site Yönetim Firması

Darıca Bina ve Site Yönetim Firması

İlk olarak sektörde profesyonel bir firma olarak siz değerli kat sakinlerimize ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. İş ve çözüm odaklı çalışan öncü bir firmayız. Sunduğumuz her hizmet de profesyonel oluşumuzu ortaya koyuyoruz. Web sitemizde bulunan projelerimizi inceleyerek hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile beraber sizlerin memnuniyetini amaçlıyoruz. Sahada çalışan tüm personellerimiz işini titiz ve dikkatlice yapıyor. Darıca bina ve site yönetim firması olarak sizlere apartman ve site yönetimi hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz.
 • Aidatın Sorunsuz Tahsil Edilmesi
 • Temizlik
 • Çöpün Atılması ve Kat Sakinlerine Hizmet Sunulması
 • Bütçe Planı Yapmak
 • Elektrik, Doğalgaz ve Su Faturalarını Ödemek
 • Kat Sakinlerinin İsteklerini Yerine Getirme ve İhtiyaçlarını Belirleme
 • Teknik Servis Desteği
 • Muhasebe Danışmanlık Hizmeti
 • Bahçe ve Peyzaj Bakım
 • Hukuki Danışmanlık Hizmeti
 • Bina ya da Site’ye Karşı Açılan Davaların Takibi
 • Kat Sakinleri Arasında Komşuluğun Oluşması
 • Kat Sakinlerinin Sorunlarına Çözüm Üretmek
 • Ortak Kullanılan Alanlarda Temizliği, Bakımı ve Onarımı Yapmak
 • Elektrik ve Mekanik Tesisat Bakım ile Onarım Hizmetleri

Darıca Bina ve Site Yönetim Firması Ne İş Yapıyor?

Çoğu kişinin merak ettiği konulardan biri olan “Bina ve site yönetim firması ne iş yapar?” sorusu hakkında bilgi vereceğiz. Profesyonel firma olarak oldukça detaylara takılıyoruz. Sunduğumuz her hizmet kapsamlıdır. Bina veya site içinde bulunan ortak kullanılan alanlar da temizliğin periyodik olarak yapılmasını ve denetlemesini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra ortak kullanım alanlarında iyileştirilmesi yapmak için bakım ve tadilat hizmeti veriyoruz. Düzenli bir şekilde yapılması gerekli olan temizlik, çöp atılması, oyun parkı temizliği vb. gibi görevleri eksiksiz şekilde yerine getiriyoruz. Darıca bina ve site yönetim firması sektörün en başarılı ve deneyimli site yönetim firması olarak bilinmektedir.

7/24 Bina ve Site Yönetimi

İhtiyaç olduğu zaman bina ve site de tadilat hizmetini uzman ustalar gerçekleştiriyor. Firmamızın bağlı olduğu tadilat ustaları onarım sürecini kısa sürede tamamlıyor. Konforlu bir yaşam da binanızın işleriyle uğraşmak yerine işi uzman firmaya bırakmak çok daha doğrudur. Sizin yerinize yönetmemizi istiyorsanız iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu nedenle Sektör tecrübesi ile garantili bir hizmet veriyoruz.

Site ve Bina Yönetimi Gerekli Mi?

Öncelikle konforlu bir yaşam için site ve bina yönetimi gerekmektedir. Çünkü bina ile ilgili her konuyla yönetim firması ilgilenmektedir. Bu yüzden uzman bir firma tercih edilmesi gerekir. Site, apartman, rezidans ve iş merkezi gibi toplu yaşama alanlarında profesyonel bir yönetim firması olmazsa olmazdır. Özellikle insanların çoğunlukta yaşadığı site gibi konutlarda yönetimi hukuk ve kanun gereği ele almak zordur. Bu süreçte apartman sakinlerinden herhangi birini seçerek sorunsuz yönetmesini beklemek yanlış bir düşüncedir. Artan nüfus ile beraber site yönetiminin bir ihtiyaç haline dönüştüğünü söyleyebiliriz. Özellikle İstanbul’da 7/24 bina ve site yönetim hizmeti veren lider bir firma olarak sizlerin memnuniyetini amaçlıyoruz. Ayrıca firmamızı tercih eden tüm üyelerimizin güvenliğini üst safhada sağlayarak rahat bir hayat sürmesini sağlıyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hangi Konutlarda Yönetici Gereklidir?

8 daire ve üzeri daire olan binalar için yönetici kanun gereği zorunludur. Bu bilgi Kat Mülkiyet Kanunu’nun 34.maddesi’nde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Firmamızın sizlere sunacağı hizmetlerden en avantajlı fiyatlarda faydalanmak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Darıca bina ve site yönetim firması ile tanışmaya hazır olun. Size en yakın site ve bina yönetim firması olarak üst düzey kaliteli hizmet vereceğiz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?