blog image

Feneryolu Bina ve Site Yönetim Firması

Feneryolu Bina ve Site Yönetim Firması

Kadıköy’e bağlı Feneryolu bina ve site yönetim firması hizmetlerimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da deneyimli bir yönetici firma alıyorsanız doğru yerdesiniz. Sektörel tecrübemiz ile sizleri memnun edeceğimize eminiz. Yıllardır ara vermeden çalışan ve sunduğu her hizmette farkını ortaya koyan lider bir firmayız. En uygun fiyatta eşsiz kalitede bir hizmet sunuyoruz. Kat malikleri arasındaki uyum ve karşılıklı saygı çerçevesinde huzurlu bir yaşamı sağlıyoruz. Günümüzde bazı bina ve siteler de yönetici kat malikleri arasından seçilmeye devam ediyor. Fakat kat malikleri ile ilgilenmek oldukça zordur. Bununla beraber binanın işleri ve çevresi ile ilgilenmek ciddi anlamda zaman kaybına dönüşüyor. Peki, ne yapmalıyım? diyorsanız sizlere işi uzmanına bırakmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Uzman Bina Yönetimi İstanbul

Firmamız da hizmet veren tüm personeller eğitimli ve deneyimlidir. Site ve bina yönetimi konusunda sizlere bugüne kadar görmediğiniz bir hizmeti sunuyoruz. Bizimle tanışmaya hazır mısınız? Diğer firmalara göre ilkelerimiz arasında memnuniyet ön sırada yer alıyor. Bununla beraber uygun fiyatta konforlu bir hayatı sizlere sunuyoruz. Güvenilir, bütçe dostu ve yüksek kalitede hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri Neleri Kapsar?

Kat Malikleri Kanunu’na göre 8 daire olan binalar da yönetim zorunlu kılınmıştır. Sizlere üstün kaliteli yönetim hizmeti sunan firmamızı arayarak genel bilgi edinebilirsiniz. Peki, site yönetim hizmetleri neleri kapsar?
  • Binanın Çevre Düzenlemesi
  • Temizlik
  • Güvenlik 7/24
  • Aidatın Toplanması
  • Doğalgaz ve Elektrik Faturalarının Zamanında Ödenmesi
  • Kapıcı Hizmetleri
  • Sorunlara Karşı Çözüm Üretmek
  • Ortak Kullanım Alanlarında Bakım ve Onarım
Amatör yöneticilerden kaliteli hizmet sunması beklenmemelidir. Bu süreç sadece işinde profesyonel bir firma tarafından yönetilmelidir. Site yöneticiliği ve bina yöneticiliği belirli usullerde gerçekleşmektedir. Özellikle birden çok apartman var ise tek bir yönetici ve alanında uzman personeller yeterli gelmektedir. Ancak bu sadece profesyonel bir firmadan alınması gereken bir hizmettir. Site yönetim söz konusu ise biz 7/24 yanınızdayız.

İş Merkezi Yönetim İstanbul

Uzman yönetim hizmetleri sadece binaların veya sitelerin ihtiyaç duyduğu bir hizmet değildir. Bunun yanı sıra iş merkezleri için de öncelikli bir hizmettir. Kurumsal bir yönetim firması arayışındaysanız sizler de Feneryolu bina ve site yönetim firmasını tercih edebilirsiniz. Bu nedenle netim hizmetlerinde iş merkezleri de ön plana çıkıyor. Afet yönetimi, temizlik ve acil durumların organize edilmesi gibi hizmetler ile beraber hukuki danışmanlık ve bütçe tasarısı gibi unsurlar işyerinin güvenliği için önemlidir. Kurumsal yönetim firmaları arasında en çok tercih edilen lider bir firmayız. Bu nedenle Karşımıza çıkacak her türlü sorun ile mücadele edecek kapasiteye sahibiz. Personellerimiz sizlerin memnuniyetini amaçlayarak standartların üzerinde bir hizmet imkanı sunuyor.

Neden Feneryolu Bina ve Site Yönetim Firması?

Kat sakinlerinin ortak yaşam kültürlerinin korunması ve saygı çerçevesinde hayat sürmesinden profesyonel yönetim firmaları sorumludur. Bu süreçte firmamız komşuluk ilişkilerine önem veriyor. Komşular arasında maddi veya başka bir sebepten ortaya çıkacak olaylar da sorunların engellenmesi yöneticinin başlıca görevidir. Aynı zamanda aidat tutarı ve aidatların toplanma sürecinde yaşanan sıkıntılar da profesyonel yönetim firmamız özel olarak ilgilenmektedir. Güvenilir, huzurla yaşanabilecek, afete karşı hazır, bahçe bakım işleri, havuz bakım işleri, elektrik tesisatı bakım ve tamir, sıhhi tesisat tamir ve bakım, muhasebe kayıtları ve hukuki danışmanlık gibi konularda başarı bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu nedenle Feneryolu bina ve site yönetim firması sektörün lider firmasıdır. Sizler de iletişime adreslerimizden bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?