blog image

Göztepe Bina ve Site Yönetim Firması

Göztepe Bina ve Site Yönetim Firması

İstanbul’un en kalabalık semti olan Göztepe’de site ve bina yönetimi hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında profesyoneldir. Bir apartman yönetiminde olması gereken her türlü işle uğraşmak yerine işi uzmanına yaptırmak çok daha katkı sağlar. Göztepe bina ve site yönetim firması ile tanışmaya hazır mısınız?  Yılların kazandırdığı iş tecrübesi ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. İstanbul’un en güvenilir firması olarak vizyon ve misyon gibi değerlerimizi artırmaya yönelik hizmet veriyoruz. Değerli üyelerimizin mülkiyetlerini ve ortak kullanım alanlarını koruma altına alarak güvenilir bir yaşam ortamı sunuyoruz. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında elektrik, inşaat, hukuk, maliye, işletme, mekanik ev temizlik gibi başlıca işler bulunmaktadır. Bunların haricinde sizlerin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarak konforlu bir hayat sürmenizi hedefliyoruz.

Profesyonel Site ve Apartman Yönetimi ile Yaşamın Tadını Çıkarın!

Profesyonel bir şekilde apartman veya site gibi yaşama alanlarının yönetimi oldukça zordur. Bu süreçte bina içerisinde bir kişi yönetici olarak seçilir. Fakat binanın giderleri, aidatı, elektrik, bakım, temizlik ve tadilat gibi işlerle ayrı ayrı uğraşmak hem deneyim hem de güç ister. Bu yüzden günümüzde artan yapılar sonucu işi profesyoneller devralıyor. Hizmet verdiğimiz günden itibaren apartman ve site yönetimi konusunda en tecrübeli firmayız. Mülkiyetinizin korunması, hukuki, tadilat işleri ve mali gibi işler de he zaman kaybetmemek hem de tasarruf elde etmek yerinde bir karar olacaktır. Yaşam kalitesini yüksek tutmak ve prensiplerimiz doğrultusunda kaliteli bir hizmet almanız için yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Site veya Apartman Yönetiminde Faaliyet Gösterdiğimiz Alanlar

Yapılan işte iş güvenliği oldukça önemlidir. Firma olarak personellerimizin güvenilir ortamlarda çalışmasına özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra temizlik hizmetlerinde uzman personellerimiz gerekli temizlik malzemesi ile eksiksiz bir şekilde işini yapıyor. Personellerimiz organize olarak uyum içerisinde çalışmaktadır. Aynı zamanda hızlı, kalıcı ve özgün çözümler üretiyoruz. Bakım ve onarım planlarını inceleyerek her şeyi usulüne uygun yapıyoruz. Göztepe bina ve site yönetim firması olarak hizmet verdiğimiz konulardan bahsedeceğiz.
 • Temizlik hizmetleri
 • Elektrik bakım ve onarım
 • Hukuki ve mali danışmanlık
 • İnşaat ve tadilat hizmetleri
 • Bahçe ve peyzaj bakım hizmetleri
 • İlaçlama ve dezenfeksiyon işlemleri
 • Güvenlik hizmetleri
 • İş sağlığı ve güvenliği

Hangi Binalara Yönetici Gerekli?

Özellikle toplu yaşama alanları olan siteler, apartmanlar ve iş merkezleri gibi yerler de düzenin sağlanması için bina yöneticisi gerekmektedir. Artan nüfus ile profesyonel yönetim firmalarına ihtiyaç da artıyor. Binanın ve çevrenin temizlik işleri gibi hizmetler hijyen açısından önemlidir. Genellikle çok katlı binalar da profesyonel bir yöneticiye ihtiyaç vardır. Bu noktada İstanbul’un en çok tercih edilen bina ve site yönetim firması olarak üstün kaliteli hizmetler almanızı sağlıyoruz.
İstanbul Bina Yönetim Firmaları
İstanbul Göztepe’de yıllardır bina ve site yönetimi işi ile uğraşıyoruz. Firma olarak çok sayıda apartman ve sitenin yönetimini gerçekleştiriyoruz. Bu süreç bizim için oldukça kolaydır. Profesyonel bir firma olduğumuz için yasa ve mevzuat gereği site yönetimi hizmeti sunuyoruz. Özellikle kat sakinleri birbirinden hoşlanmayabilir. Bu süreci yönetmek ve kalıcı çözümler üretmek için buradayız. Olumsuzlukların önüne geçmek ve sorunsuz bir hayat sürmek için en doğrusu iyi bir firma tercih etmek olacaktır. Göztepe bina ve site yönetim firması olarak üstün kalite, memnuniyet ve konfor sunuyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Site ve bina için gerekli olan ihtiyaçları belirleyerek eksiksiz karşılıyoruz.
 • Kat maliklerinin sorunlarını dinleyerek çözümler sunuyoruz.
 • Çevre temizliği, bahçe ve peyzaj gibi işlerle uğraşıyoruz.
 • Hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
 • Teknik servis gibi önemli tadilat ve bakım hizmeti veriyoruz.
 
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?