blog image

Hasanpaşa Bina ve Site Yönetim Firması

BuHasanpaşa Bina ve Site Yönetim Firması

Toplu yaşama alanlarından olan siteler veya apartmanlar da yönetim olmak zorundadır. İstanbul’un Kadıköy semti’nde bulunan Hasanpaşa’da yıllardır hizmet veriyoruz. Hasanpaşa bina ve site yönetim firması olarak sizlerin memnuniyetini amaçlıyoruz. Özellikle 8 ve üzeri kat olan binalar kanun kapsamında yönetici tarafından yönetilmelidir. Ancak günümüzde modernleşen şehirlerde ve konut sayısının çok olduğu şehirlerde yönetim için firmalara ihtiyaç var. Sizin yerinize bina ile alakalı her işi firmamız yönetiyor. Bu sayede daha konforlu bir şekilde yaşam sürmenizde etkin rol oynuyoruz. Örneğin su, elektrik ve doğalgaz faturalarının ödenmesi, binaya açılan davaların takibi, komşular arası yaşanan sorunların çözülmesi, elektrikle ilgili bakım ve onarım çalışmalarının yapılması gibi pek çok hizmeti sunuyoruz.

Site ve Bina Yönetimi Firması Ne Gibi Fayda Sağlar?

  • Bütçe en verimli şekilde kullanılmaktadır.
  • Kat malikleri arasında varsa sorun ile ilgili çözüm üretilir.
  • Aidat düzenli toplanır.
  • Hukuki süreçler takip edilmektedir.
  • Konforlu bir yaşama amaçlanmaktadır.
  • Site veya bina içerisinde hijyen sağlanmaktadır.
  • Gerektiğinde onarım ve bakım işleri aksamadan yapılır.
  • Muhasebe ve hukuksal danışmanlık hizmeti alınabilir.
Bu gibi etkenler site ve bina yönetiminin faydaları arasında bulunmaktadır. Sizler de müşteri memnuniyetini ön planda tutan Hasanpaşa bina ve site yönetim firması tarafından hizmet alabilirsiniz. Bu sebeple Alanında profesyonel kadromuz ile sizlere bugüne kadar hiç deneyimlemediğiniz hizmeti sunuyoruz.

Tecrübeli Bina ve Site Yönetim Firması Hasanpaşa

İstanbul’da sizlere huzurlu bir yaşantı sunabilmek için tecrübeli ekibimiz ile durmadan çalışıyoruz. Yüksek standartlarda hizmet almak için firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sebeple Yönetim sisteminde kat sakinlerinin tavsiyeleri ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Farklı insanlar ile bir arada yaşamak bazı sorunları da ortaya çıkarmaktadır. Özellikle komşular arası tartışmalar vb. durumlar da tüm apartman sakini rahatsız olamaktadır. İhtiyaçlarınızı belirlemek ve en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Sektörde saygın bir firma olarak gayret ve kusursuz çalışma prensibini benimsiyoruz. Temelimizde en doğru çözüm önerilerini sunarak bina ile ilgili her işi üstlenmek yer alıyor. Bina ve siteler de çalışan görevli sayısı ve işlerin takibini yaparak kaliteli bir yönetim hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple Teknik bakımdan tam donanımlı bir firma olduğumuzu da söylemeliyiz. Bina da yapılması gereken bakım ve onarım gibi işleri organize ederek zamanında gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra güvenli bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Binalar da güvenlik personeli olarak görev yapan ekibimiz hem sizlerin hem de taşınmaz gayrimenkullerin güvenliğini sağlıyor.

Bina ve Site Yönetimi Üstün Kaliteli Hizmetler

Hizmet vermeye başladığımız yıldan itibaren çözüm odaklı çalışıyoruz. Bina ve site yönetimi ile alakalı sorunlar da kalıcı çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz her projenin ve söylediğimiz her cümlenin arkasındayız. Kat sakinleri ile birlikte aldığımız kararları sorunsuz bir şekilde uyguluyoruz. Özellikle aidatın toplanmaması durumunda kat sakini için gerekli yasal işlemi başlatarak eşit ve adil olmaya çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyeti için ayrıcalıklı hizmetler sunarak güveninizi kazanmayı hedefliyoruz.
2023 Site ve Bina Yönetim Ücretleri
Kaliteli hizmet anlayışına sahip profesyonel bir firma olarak uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Daire sayısı, personel sayısı, asansör ve havuz sayısı, güvenlik için çalışacak personel sayısı, ısınma yöntemi, mesafe vb. unsurlar ücreti etkilemektedir. Bu sebeple Sizler de İstanbul’da güvenilir bir yönetim firması arıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Hasanpaşa bina ve site yönetim firmasının hizmetlerinden faydalanmak için mesaj atmanız durumunda, sizi arayacağız. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?