blog image

İçerenköy Bina ve Site Yönetim Firması

İçerenköy Bina ve Site Yönetim Firması

İstanbul Ataşehir’e bağlı İçerenköy bina ve site yönetim firması hizmetlerimizi üstün kalitede sunuyoruz. Kurumsal bir firma olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Profesyonel bina yönetimi, site yönetimi, rezidans yönetimi ve iş merkezi yönetimine ihtiyacınız varsa hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Toplu yaşama alanlarında tadilat, temizlik, bakım, aidat toplanması, finansal, hukuksal danışma ve muhasebe danışma gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bina içerisinde sosyal ilişkilerin yürütülmesini uzman yöneticimiz sağlıyor. Tüm bina sakinlerini yöneterek hem binanın hem de kat sakinlerinin sorunlarına çözüm üretir. Günümüzde bazı binalar da yönetici oy yönetimi ile kat sakinleri arasında tercih edilmektedir. Fakat İstanbul gibi büyükşehir’de bina ve site yönetimi için yönetim firması tercih ediliyor.

Yönetici ve Personel Hizmetleri

Site ve bina yönetiminde yönetici tarafından alınan kararları personellerimiz uygulamakla görevlidir. Firma olarak sorumluluğunun bilincinde, deneyimli, güleryüzlü ve sorunlara karşı çözüm üretebilen kadro ile hizmet veriyoruz. Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın sürdürülebilir olması için görevlendirdiğimiz yöneticiyi denetliyor ve destekliyoruz. Bu sayede ortaya üstün kaliteli bir hizmetin çıkmasında rol oynuyoruz.

Bina ve Site Yönetiminde Bütçe Tasarısı

Toplu yaşama alanlarını yönetmek profesyonellik ister. Özellikle bütçeyi doğru şekilde kullanmak oldukça önemlidir. Binanın yönetimi ile ilgili denetimlerin yapılması, aidatın tahsil edilmesi, her ay düzenli olarak gelir ev gider kaydını rapor şeklinde tutmak, yükümlülükleri yerine getirmek ve kat sakinleri ile bina için açılan davaların takibini yaparak planlaması ile ilgilenmektedir. Bu yüzden işi bilen bir firmadan hizmet almak çok daha doğrudur. İçerenköy bina ve site yönetim firması hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz. Bu sebeple Sizlere sunacağımız ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İçerenköy Profesyonel Personel Yönetimi

Firma olarak yeterli personel potansiyeline sahip bir firmayız. Temizlik, bakım, onarım, hukuki, mali, asansör tamiri ve bakımı gibi çeşitli görevlerde uzman personellerimiz hizmet sunuyor. Bu süreçte personellerimizi yöneterek en iyi hizmeti sunmalarını amaçlıyoruz. Sizler de doğru, kaliteli ve profesyonel bina yönetim hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.
  • Personellerin hizmet kalitesinin yükseltilmesini sağlıyoruz.
  • Yıllık izinlerde çalışma alanlarının sorunsuz yönetilmesini sağlıyoruz.
  • Personellerin izin düzenlerinin ayarlanmasını sağlıyoruz.
  • Kıdem tazminatı fonu oluşturulmasında öneri sunuyoruz.
  • Maaş ve SGK gibi benzeri ödemelerin yapılmasını sağlıyoruz.
  • Binaların tüm ihtiyaçlarını gideriyoruz.
Apartman ve Site Yönetimi İstanbul
Apartman ve site yönetimi denildiğinde akla gelen tek firma olmak gurur verici bir durumdur. Metropelleşen iller de apartman, site, rezidans ve iş merkezleri gibi kalabalık olan yerler de profesyonel bir yönetime ihtiyaç duyuluyor. İçerenköy de uzun yıllardır yönetimle alakalı çeşitli hizmetler sunduğumuzu ve bu süreçte profesyonel bir firma olmayı başardığımızı belirtmek isteriz. Bu sebeple Yıllardır sektörde personellerimiz ile sizlerin memnuniyetini sağlamak için çalıştık. Deneyimlerimiz doğrultusunda da en iyi hizmeti alacağınıza eminiz. Kurulduğumuzdan beri yolumuzda dosdoğru ilerledik. İstanbul’da tercih edilen bir firma olmak bizleri mutlu ediyor. Bu nedenle Sizler de rahat bir yaşam için firmamızın yönetim hizmetini talep edebilirsiniz. Apartman ve site sakinlerinin bina işlerine ayıracak vakti olmadığı için tüm yönetimi kusursuzca yönetiyoruz. Nitelikli değerlerimiz ve yürürlükte bulunan kanunlara uygun yönetilmesi konusunda endişeniz olmasın. Düzenli olarak uzman kadromuz ile her türlü sorunla mücadeleye hazırız. Kat sakinlerinin problemleri veya bina ile alakalı problemleri çözmek yalnızca profesyonel bir firma tarafından mümkün olabilir. İçerenköy bina ve site yönetim firması sizlere ekonomik fiyatlarda kaliteli bir hizmet sağlıyor. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.  
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?