blog image

İçmeler Bina ve Site Yönetim Firması

İçmeler Bina ve Site Yönetim Firması

Konutlar da insanların sorunsuz, mutlu ve huzurlu yaşamaları için sektörde aralıksız çalışıyoruz. İstanbul İçmeler bina ve site yönetim firması hizmetlerimizi ayrıcalıklı olacak şekilde sunuyoruz. Çünkü verdiğimiz hizmet kalitesinin sektördeki diğer firmalardan çok daha farklı olduğunu belirtmek isteriz. Yönetim söz konusu olduğunda İstanbul genelinde tercih edilen lider bir firmayız Kat maliklerinin mutlu yaşaması için personellerimiz ile üstün kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bu nedenle Firma olarak memnuniyetiniz önceliğimizdir. Profesyonel bir firmadan sorunsuz şekilde hizmet alabilirsiniz. Bu yüzden firma tercih ederken uzun yıllardır kaliteli hizmet sunduğundan emin olmalısınız. Sunduğumuz hizmetler ile oldukça başarılı bir firmayız. Konut yönetiminde proje tasarısı yaparak gereken personel sayısını belirliyoruz. Bu sayede her işi yapacak personel potansiyeline sahibiz.

Yönetim Nedir?

Gelişmiş site ve bina da pek çok insan birlikte yaşıyor. İnsanların bir arada yaşadığı toplu yaşama alanlarında amatör kişiler veya emekli kişiler iyi bir şekilde yönetemez. Bina ve site yönetiminde bazı kanunlar ve kurallar bulunmaktadır. Bunlar;
 • Anayasa
 • Kanunlar (Kat mülkiyeti kanunu)
 • Yargıtay içtihatları
 • Örf ve adetler
 • Özel sözleşmeler
 • Yönetmelik ve kararnameler

İçmeler Bina ve Site Yönetim Firması Hizmetlerimiz

 1. Aidatların Tahsil Edilmesi
Kat maliklerine aidatın toplanma günü bildirilir ve aidat tahsilatı yapılır.
 1. İşletme Projelerinin Hazırlanması
Yaşama alanına dair bütçe planını yönetim kadromuz yapmaktadır.
 1. Temizlik Hizmetleri
Toplu yaşam alanında en önemli şey temizliktir. Bu nedenle Bu süreçte insanların temiz ve hijyenik ortamda bulunması gereklidir. İçmeler bina ve site yönetim firması olarak yeteri kadar personel potansiyeline sahibiz. Hem apartman içerisinde hem de ortak kullanım alanlarında hijyene önem vermekteyiz.
 1. Güvenlik Hizmeti
Kat sakinlerinin ve binanın genel olarak güvenliğini sağlamak için 7/24 çalışıyoruz. Bu süreçte profesyonel güvenlik personellerimiz kaliteli bir hizmet sunuyor.
 1. Bakım ve Onarım
Ortak kullanım alanlarında gerektiği zaman bakım ve onarım işi ile ilgileniyoruz. Bu nedenle bu hizmeti alanında uzman personellerimiz sunuyor.
 1. Enerji Yönetimi
İleri teknoloji kullanarak enerji yönetiminde avantaj sağlıyoruz.
 1. Sıhhi Tesisat Hizmeti
Acil durumlarda sıhhi tesisat ustalarımız 7/24 aralıksız hizmet sunuyor. Bu nedenle Suyun depolanması ve dağıtımı gibi süreçlerle ilgileniyoruz.
 1. Bahçe ve Peyzaj
Yaşama alanlarının temizliği ve düzeni için bahçe işleri ile ilgilenmekteyiz.

İyi Bir Yönetim Firmasının Sunduğu Avantajlar

 • Temizlik yapmak
 • Çevre düzenini sağlamak
 • Düzenli aidatın toplanması, gecikme durumunda yasal sürecin başlatılması
 • Kaynakları doğru şekilde kullanarak üstün kalitede hizmet sunar
 • Kat sakinleri arasında komşuluk ilişkisini güçlendirme
 • Kat sakinleri arasında yaşanan tatsızlıkları önleyerek var olan sorunları çözmek
 • Elektrik onarım ve bakım
 • Ortak kullanım alanlarının temizliği, bakımı ve onarımını
 • Enerjiyi verimli kullanmak
 • Muhasebe ve hukuki danışmanlık hizmeti sunar
Neden Profesyonel Yönetim Firması?
Çağımızın sosyo-ekonomik yapısı ile toplu konutların yapımı yaygın şekilde başlamıştır. Büyükşehirlerin yanı sıra küçük şehirlerde de yönetim firmasına ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle İstanbul İçmeler de uzun yıllardır site ve bina yönetim hizmeti veren lider bir firmayız. Konutların işleyişini takip etmek ve binanın sorunları ile ilgilenmek amatörlere göre bir iş değildir. Bunun için uzman bir firmaya ihtiyacınız olacaktır. Bina ve site temizliği, asansör, park, bahçe, ortak kullanım alanları, otopark ve bina içi düzenin sağlanması için profesyonel yönetim firması seçilmelidir. Personel seçimi, temizlik, peyzaj, bahçe bakım, prosedür gereği hizmet sunmak, güvenlik, kat sakinlerinin ihtiyaçlarının karşılanması, kat sakinlerini dinleyerek çözümler üretmek, sorunsuz aidat tahsili ve bütçeyi iyi değerlendirmek gibi önemli etkenler profesyonel yönetim firmasının sunması gereken hizmetlerdir. Bu nedenle  Sizlere ayrıcalıklı yönetim hizmetlerini en uygun fiyatta sunuyoruz. Detaylı bilgi için İçmeler bina ve site yönetim firmasını arayabilirsiniz. Bu nedenle  Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?