blog image

İdaltepe Bina ve Site Yönetim Firması

İdaltepe Bina ve Site Yönetim Firması

Günümüzde artan konutlar ile beraber site yönetim firmasına da ilgi duyuluyor. Kuruduğumuz günden beri memnuniyet odaklı hizmetler sunuyoruz İdaltepe bina ve site yönetim firması olarak çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz. Sektörün en tecrübeli ve başarılı firması olarak tanınmak bizlere gurur veriyor. İdaltepe, İstanbul’un Maltepe semtinde bulunmaktadır. Ancak İdaltepe başta olmak üzere İstanbul’un diğer bölgelerinde de hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

7/24 Bina Yönetimi Profesyonel

Tecrübeli ekibimiz ile verimli ve güvenilir hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetine ayrıca önem veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ilkemizden bugüne kadar vazgeçmedik. Dünya standartlarına uygun şekilde profesyonel bina yönetim hizmetleri sunuyoruz. Bir veya birden fazla bulunan apartman ve siteler de çeşitli sorunlar ile ilgilenmek, düzeni sağlamak ve gereken işleri zamanında yapmak başlıca görevlerimizdir. Özellikle apartman, rezidans, site, iş merkezi ve plaza gibi insanların toplu yaşadığı alanlar da düzeni sağlıyoruz. Firmamız bugüne kadar sunduğu kaliteli hizmetlerinden asla taviz vermemiştir. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven bağına oldukça değer veriyoruz. Projelerimiz arasında bina yönetimi, site yönetimi ve iş merkezi yönetimi gibi çeşitli çalışmalarımız bulunuyor. Dilerseniz bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak merak ettiğiniz konularda yardımcı oluyoruz. Doğru firmadan en iyi hizmeti almanız için buradayız.

İdaltepe Site Yönetimi Firması

Site yönetimi hizmetlerimizi geniş kapsamlı bir şekilde sürdürüyoruz. Havuz bakımı, bahçe temizliği, peyzaj, çevre düzenlemesi, bina için yapılması gereken bakım ve onarım, idari ve hukuki işlemlerin takibi gibi çeşitli işlerden sorumluyuz. İstanbul İdaltepe’de site yönetimi denildiğinde akla gelen ilk firma biziz. Site içerisinde birbirini tanımayan insanları bir araya getirerek hem değerlendirme yapıyoruz hem de komşuluk ilişkisini güçlendiriyoruz. İdaltepe bina ve site yönetim firması olarak site içerisinde kat sakinleri arasında kiracılar ile mülk sahipleri arasında herhangi bir ayrım yapmıyoruz. Eşit yönetim anlayışı Site Yönetim Hizmeti “Kat Mülkiyeti Kanununu” esas alınarak gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda “Kat Mülkiyeti Kanunu”, site ve bina yönetimi bakımından önemli unsurları bir araya getirmek için 1965 senesinden resmi olarak yazıya dökülmüştür. Görev ve sorumlulukları yerine getirirken kanunlar gereği çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Site ve bina için tüm sorumlulukları denetleyerek düzeni en iyi şekilde ele alıyoruz.

Site Yöneticisi Kimdir? Ne İş Yapar?

Yaşam alanlarında düzen, site ve bina yöneticisi sayesinde gerçekleşir. Yönetici, apartmanda bulunan kişiler ile görüşme yaparak ihtiyaçları ve önerileri dinler. Eğer varsa şikayetleri kayda alarak değerlendirir. Tüm işlerin takipçisi olarak çalışır. Aynı zamanda üst yönetim olarak da tanımlanır. Günümüzde bulunan site gibi toplu yaşama alanlarında apartman ile ilgili konulara vakit ayırmak yerine işi profesyonele devretmeyi tercih ediyor. Bu esnada bizler devreye giriyoruz. Büyük bir rol üstlenerek her işin takipçisi oluyoruz. Alanında uzman çalışanlarımız temizlik, bakım ve onarım gibi işleri yakından takip ediyor. Bununla beraber ödenmesi gereken elektrik, su ve doğalgaz faturaların ödenmesini yönetim bizzat sağlıyor. Rahat bir hayat için sizler de firmamızın hizmetleri ile tanışın. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hangi Yapılarda Yönetici Gereklidir?
8 ve üzeri daire olan apartmanlar da yönetici kanun kapsamında zorunlu kılınmıştır. Bu bilgi Kat Mülkiyet Kanunu’nun 34.maddesi’nde yer almaktadır. Firmamızın size sunacağı hizmetlerden en uygun fiyatta yararlanmak için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İdaltepe bina ve site yönetim firması ile tanışmaya hazır mısınız? Sizlere hukukta yer alan kanuna uygun şekilde yüksek kaliteli bir hizmet sunacağız.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?