blog image

İzmit Bina ve Site Yönetim Firması

İzmit Bina ve Site Yönetim Firması

Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre bir bina da 8 daire ve üzeri var ise yönetim kurulu tarafından yönetilmesi şarttır. Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile beraber çoğu siteler ve binalar yönetimi uzman firmalara veriyor. İzmit bina ve site yönetim firması 7/24 üstün kaliteli hizmetler sunuyor. Bu nedenle Öncelikle sektörde uzun yıllar boyunca kurumsal bir firma olarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız da sorunsuz ve eşsiz bir hizmet almanız yer alıyor. Yılların bizlere kattığı deneyim ile sunduğumuz her proje de adımızdan bahsettiriyoruz. Bu nedenle İzmit genelinde bina, site ve rezidans gibi toplu yaşama alanların da yönetim hizmeti veriyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamıza WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Site ve Bina Yönetimi Hizmetlerimiz

 1. İşletme İçin Projeleri Hazırlığı
Yaşama alanlarında ait bütçe planı yapılmalıdır.
 1. Aidatların Tahsili
Belirlenen gün içerisinde kat sakinlerinden aidat tahsil edilir.
 1. Genel Temizlik Hizmetleri
Yaşam alanlarının hijyeni sağlık açısından önemli bir konumda bulunmaktadır.
 1. Bakım ve Tadilat Hizmetleri
Ortak kullanılan alanlar da gerektiği zaman tadilat ve periyodik bakım hizmeti verilmektedir.
 1. 7/24 Güvenlik Hizmeti
Güvenilir bir yaşam alanı için alanında profesyonel güvenlik personellerimiz 7/24 görevini yapmaktadır
 1. Enerji Yönetiminde Tasarruf
İleri teknoloji ile enerjiden tasarrufu sağlıyoruz.
 1. Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri
Yaşama alanlarında bulunan bahçe ve peyzaj bakımını periyodik yapıyoruz.
 1. Sıhhi Tesisat Bakım ve Onarım Hizmetleri
Gerekli durumlarda sıhhi tesisat bakımı ve onarımı yapılmaktadır. Bina yönetimi onarım yapılırken kontrollü bir şekilde denetleme yapmakla görevlidir.  

Site Yönetimde Gecikmiş Tahsilatlar ve Aidatlar İçin Avukatlık Hizmeti

Site ve bina yönetim firmalarının yaşadığı en önemli sorunların başında tahsil edilemeyen aidatlar gelmektedir. Ayrıca bu durum komşuluk ilişkisinin zedelenmesine neden olan bir durumdur. Ödeme yapmayan kat malikleri için takip, borçlunun hesap bilgisinin çıkarılması, borçlunun hesabının avukata verilmesi ve takibinin yapılması, borçlunun ödemesini aksatması ve icra işleminin yapılması gerektiği gibi durumlarda kat malikleri tespit edilip her türlü hukuki ve kanuni yazışma ile takip işlemleri İzmit bina ve site yönetim firması tarafından yürütülmektedir. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Site ve Bina Genel Yönetim Hizmetleri

Site ve bina yönetiminde genel hizmetler arasında yönetim planının hazırlanması veya hazırlanmış ise Kat Mülkiyeti Kanunu’na uygun olup olmadığının değerlendirilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra aidatların zamanında toplanıp toplanmadığını inceliyor. Acil durumlar da kat sakinlerini olağanüstü toplantıya çağırmak veya yıllık periyodik toplantıyı haber vermek de yönetim hizmetlerinden biridir. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Site ve bina yönetiminde asansörcü, tesisatçı ve elektrikçi gibi ustaların temin edilmesi ve yapılan bakım veya onarımın denetlenmesi ile yönetim ilgilenmektedir. Dolayısıyla bina ilgili her konuyla yönetim ilgilenir, denetler ve takibini yaparak sorunsuzca çalışır.
Site ve Bina Yönetimi Güvenlik Hizmetleri
 • Site ve bina için yönetim kurulu risk analizi yaparak sitenin güvenlik profilini çıkarır.
 • Giriş ve çıkış kontrolünün yapılması ile güvenlik sağlanır.
 • Ziyaretçi karşılama, kayıt ve yönlendirme hizmeti verilir.
 • Devriye tur atar. Bu nedenle Standart devriye ise gözetim kontrolü sağlar.
 • Güvenlik personeli ile alakalı Emniyet Müdürlüğü ve Valilik tarafından yasal izinlerin alınması ve rutin denetim veya yazışmaların takibini yapar.
 • Çevre kontrolünü yaparak denetimi sağlar.
 • Günlük, haftalık ve aylık denetim-raporlama işlemlerini firmamızın anlaşmalı olduğu güvenlik firması tarafından periyodik şekilde yerine getirilmesini hedefler.
Profesyonel bir firma olarak güvenlik hizmetlerinin önemini belirtmek isteriz. 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na uygun şekilde sitenin gözetleme, kollama koruma ve danışma hizmetinin yürütülmesini kapsar. İzmit bina ve site yönetim firması olarak sizlere en iyi hizmeti garanti ediyoruz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?