blog image

Kadıköy Bina ve Site Yönetim Firması

Kadıköy Bina ve Site Yönetim Firması

Kadıköy bina ve site yönetim firması Bina ve site gibi toplu yaşam alanlarında birtakım aksaklıklar meydana gelebilir. Bu süreçte Kadıköy bina ve site yönetim firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Firmamız bina ve site yönetimi konusunda oldukça profesyoneldir. Tüzükler, yönetmelikler ve kanunlar kapsamında site veya apartman yönetim hizmeti sunuyoruz. Kurulduğu günden itibaren site, apartman ve iş hanı gibi alanların yönetimi konusunda profesyonel kadroya sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Gün geçtikte yaşam alanları hem artıyor hem de kalabalıklaşıyor. Bu durumda kat malikleri arasında uyuşmazlıklar veya tatsızlıklar ortaya çıkabiliyor. Site ve apartman yöneticiliği kavramını en iyi şekilde anlayarak hizmet imkanı sunuyoruz. Misyon ve vizyona uygun şekilde komşuluk ilişkilerine önem veriyoruz. Sizlerin huzurlu ve konforlu bir hayat sürmesi için apartmanın veya sitenin tüm işleri ile yakından ilgileniyoruz.

Site ve Bina Yönetimi Nedir?

Apartman maliklerinin profesyonel şekilde bina yönetimini istemesi durumunda ön plana çıkıyoruz. Bina, site ve iş merkezi gibi toplu yaşama alanlarında yönetim hizmeti sunuyoruz. Site yöneticisi binanın tadilatı, ortak kullanım alanlarının bakımı ve onarımı gibi çeşitli işlerle ilgilenmek zorundadır. Ancak bu işi yapması için bina maliklerinden birini seçmek yerine uzman birine güvenmek çok daha doğru olacaktır.

Profesyonel Bina Yönetimi

Amatör bina yöneticilerinin aksine kat malikleri için doğru karar alarak kusursuz bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Özellikle alınan kararların eksiksiz şekilde uygulanması için profesyonel bina ve site yönetim firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bina yöneticiliğinde uzun yıllar boyunca çalışmaktayız. Tecrübelerimiz doğrultusunda İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hem apartmanlar hem de siteler için hizmet sunuyoruz. Arayın yaşadığınız sorunu kısa sürede çözelim. Bina yönetimi, tesis yönetimi, mekanik bakım ve onarım, temizlik ve güvenlik gibi konularda Kadıköy bina ve site yönetim firması olarak yanınızdayız. Binanızın tüm işlerini biz yönetelim, sizler de keyfini sürün. Konforlu ve güvenli bir yaşam alanı oluşumunda katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Çalışma hayatından vakit bulamayanlar veya apartman işleri ile ilgilenmek istemeyenler için buradayız. Alanında uzman ve tam donanımlı kadromuz ile siz arayın, biz yönetelim.

Neden Bina Yönetim Desteği Alınmalı?

Binanız ile alakalı ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmetinizdeyiz. Firmamız aracılığıyla site ve apartman yönetimi işlerini sizlerden devir alıyoruz. Doğru hizmete kolayca ulaşmak için firmamızı dilediğiniz zaman arayarak bilgi edinebilirsiniz. Türkiye genelinde toplu yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Peki, neden yönetim desteği almalısınız? Apartman veya site gibi toplu yaşam alanlarını yönetmek oldukça zordur. Aynı zamanda vakit ayırmak gerekir. Ancak yönetim hizmeti alındığında yönetim ile ilgili her konuyu yakından takip ediyoruz. Bu süreçte kat maliklerinin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Profesyonel yaklaşım kazandırmak ve yaşadığınız her soruna kalıcı çözümler bulmak için buradayız. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Neden Biz?                                                    
Firmamız kurulduğu andan itibaren İstanbul genelinde üstün kaliteli ve güvenilir yönetim hizmeti veriyor. Ülkemizde bulunan toplu konutlarda daha konforlu yaşamak için bina ve site yönetim hizmeti alınması gerektiğini belirtmeliyiz. İşimizi severek yaptığımız bu uzun yolda sizlerin güvenilir ve huzurlu yaşamasını hedefliyoruz. Sağlamış olduğumuz büyük ayrıcalık ile hizmetlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Özellikle yasal denetimler ile konutlarda riskleri en aza indirmekteyiz. Konutlarda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesini artırıyoruz. Bunun yanı sıra Kadıköy bina ve site yönetim firması olarak sunduğumuz hizmetlerden kısaca bahsetmek isteriz.
  • Toplu Konut Yönetim
  • Site Yönetimi
  • Teknik Servis
  • Hukuki Danışmanlık Hizmetleri
  • Temizlik
  • Peyzaj
  • Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?