blog image

Koşuyolu Bina ve Site Yönetim Firması

Koşuyolu Bina ve Site Yönetim Firması

Profesyonel bir site yönetim firması olarak kat malikleri için huzurlu bir yaşam imkanı sunuyoruz. Koşuyolu bina ve site yönetim firması hizmetleri ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Öncelikle sektörde sizlere benzersiz bir hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Hizmet verdiğiniz bina veya sitenin çıkarlarını proje tasarısı yaparak gerçekleştiriyoruz. Kat Mülkiyet Kanununun gerektirdiği anlayışa göre bir binada 8 ve üzeri daire bulunuyor ise binanın işleri ile ilgilenmesi için yönetici seçmek zorunludur. Bu süreçte kat maliklerinden birini seçmek yerine alanında uzman firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sitenizin veya apartmanınızın uzman bir firma tarafından yönetilmesini istiyorsanız Koşuyolu’nda hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Temizlik, hukuki danışmanlık, aidat miktarının zamanında toplanması, kat sakinleri arasında oluşan sorunların çözümlenmesi, bahçe bakımı ve elektrik tadilatı gibi çeşitli hizmetleri sunuyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koşuyolu Bina Yönetim Güvencesi

Çağdaş ve yenilikçi bir firma olarak ilkelerimiz arasında müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır. Hizmet verdiğimiz günden bugüne kadar bina yönetim hizmeti sunduk. Bu nedenle Sektörde başarılı, tecrübeli ve güvenli hizmet anlayışına sahip lider bir firmayız. İstanbul’un nitelikli firması olarak teknik bakım, onarım temizlik, peyzaj, bahçe düzenleme, aidat tahsili ve daha pek çok hizmeti üstün kalitede sunuyoruz. Sizler de Koşuyolu bina ve site yönetim firması güvencesi ile bugüne kadar karşılaşmadığınız bir hizmeti alacaksınız. Projelerimize göz atmak isterseniz web sitemiz ziyaret edebilirsiniz. Bina yönetimi ile ilgili her konuyu kat malikleri ile birlikte kararlaştırıyoruz. Bu nedenle Yüksek kaliteli hizmet anlayışına sahip bir firma olarak bina yönetimini kusursuzca yönetiyoruz. Karşılaşacağımız her soruna karşı güçlü çözümler sunmaya hazırız. Bina ve site yönetiminde personellerimiz ile organize oluyoruz. Bu sayede işler aksamadan hizmet almanızı sağıyoruz.

Koşuyolu Bina ve Site Yönetimi Avantajları

Uzman bir yönetim firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Diğer firmalar ile aramızdaki fark sunduğumuz hizmetin kalitesi ile alakalıdır. Günümüzde kat malikleri tarafından seçilen yöneticiler bina düzeni ve işleri hakkında bilgi sahibi olmayabilir. Bu gibi durumlar da seçilen yönetici ne yapacağınız bilmez ve sorunlar peş peşe doğar. Dolayısıyla bina, site, rezidans ve iş merkezi gibi toplu yaşama alanlarında hem düzen hem de işlerin yolunda gitmesi için profesyonel firma tercih edilmelidir. Peki, bina ve site yönetim firması avantajları nelerdir?
  • Temizliğin düzenli yapılması
  • Elektrik bakım ve onarım hizmetleri
  • Kat malikleri arasındaki sorunları çözerek huzurlu yaşamak
  • Ortak kullanım alanlarının düzenini sağlamak
  • Aidatın tahsil edilmesi
  • Hukuki danışmanlık
  • Faturaların zamanında sorunsuz bir şekilde ödemesi

Site Yönetiminin Görevleri

Siteler günümüzde tercih edilen toplu yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle Pek çok nedenden dolayı insanlar site de yaşamayı tercih eder. Bazı kişiler konforlu bir yaşam için tercih ederken, bazı insanlar güvenlik açısından tercih eder. Yönetim firması olarak çok sayıda insanın bulunduğu yaşama alanlarında gerekli işlerin takibini yaparak kat sakinleri arasında kaos çıkmasını önlüyoruz. Özellikle kat malikleri ile birlikte toplantı yaparak kararların yerine getirilmesi konuşulmalıdır. Bununla beraber ana taşınmazın korunması, onarımı ve bakımı gibi tedbirlerin eksiksiz alınması sağlanır.
Bina ve Site Yönetimi Fiyat Teklifi
Firma olarak ana taşınmaz ile ilgili davaları ve tebligatları takip etmekteyiz. Kat maliklerinin toplantıya çağrılması, asansör bakımı ve onarımı, temizlik ve kiracı ile ev sahibi arasında ayrım yapmayarak eşit düzeyde bir hizmet olanağı sağlıyoruz. Koşuyolu bina ve site yönetim firması ile garantili bir hizmet alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.      
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?