blog image

Kozyatağı Bina ve Site Yönetim Firması

Kozyatağı Bina ve Site Yönetim FirmasıKozyatağı Bina ve Site Yönetim Firması

Profesyonel bir site ve bina yönetim firmasına ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kozyatağı bina ve site yönetim firması arıyorsanız tanışmanın tam zamanı! Web sitemizde size özel sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy’e bağlı Kozyatağı semtinde bina ve site yönetim hizmeti vermekteyiz. Firmamız Kozyatağı başta olmak üzere İstanbul genelinde bina ve site yönetim hizmeti sunuyor. Tek çatı altında sizlere eşsiz hizmetler veriyoruz. Sitelerde ve apartmanlar da yönetim işleri ile uğraşmak tecrübe gerektirir. Özellikle gelişen ve büyüyen ülkemizde yapı satısı her geçen gün artıyor. Bunun sonucunda profesyonel bina ve site yönetim firmasına ihtiyaç duyuluyor. Odak noktamız üstün kaliteli hizmet almanızdır. Bu sebeple Uzman bina yönetimi ve site yönetimi için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Binanızı ve Sitenizi Bırakın Biz Yönetelim

Hayatınızı kolaylaştırmak ve daha konforlu bir yaşam sürmeniz için site ve bina yönetim hizmeti vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında aidat takibi, temizlik hizmetleri, site yönetimi, apartman yönetimi, icra takip, hukuk hizmeti, ayrıntılı raporlama ve muhasebe işlemleri gibi çeşitli hizmetlerle ilgilenmekteyiz. Firmamız kurulduğu yıldan itibaren sayısız projeye imza attı. Apartman ve site yönetimi denildiğinde akla gelen tek firma olmayı da başardı. Sizler de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız vakit kaybetmeden size sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanın.

Bina Yönetmeninin Görevi Nedir?

Uzman bir site ve bina yönetim firması olarak bina yönetmeninin görevlerinden bahsetmek istiyoruz. İlk olarak bina yönetmeni ortak alanların temizliği, güvenliği, bakımı, onarımı, faturaların ödenmesi, gerektiğinde toplantı yapılması ve aidatların düzenli toplanması gibi görevleri bulunmaktadır. Bu nedenle Kat maliklerinin ihtiyaçlarını belirleyerek onları dinlemelidir. Günümüzde bazı binalar da kat malikleri bina içerisinde bulunan sakinlerden biri seçenektedir. Ancak bazı durumlarda komşular arası çıkan gerginlikler sonucu profesyonel bir yönetime ihtiyaç duyulabilir. Ne yazık ki birbiri ile ters düşen komşuluklar diğer kat maliklerini de rahatsız etmektedir. Bu süreçte kalıcı ve etkili çözüm geliştirmek sadece bizlere düşüyor. Kozyatağı bina ve site yönetim firması hizmetlerimizi dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Bina Yönetimi Firması Faydaları

  • Hukuki konularda sorun yaşanmaz.
  • Toplanan bütçe verimli şekilde kullanılmaktadır.
  • Bina yönetiminde en iyi sonuçlar elde edilmektedir.
  • Aidatlar düzenli toplanır.
  • Muhasebe danışmanlık ve hukuki danışmanlık için bütçe ayırmaya gerek yoktur.
  • Kat malikleri arasında yaşanan problemlere etkili çözümler bulunmaktadır.
  • Kat maliklerinin rahat ve konforlu bir hayat sürmesi hedeflenmektedir.
  • Bina için gerekli olan temiz, bakım, onarım, bahçe ve peyzaj işleri en iyi şekilde yapılmaktadır.
Bina ve Site Yönetim Üstün Kaliteli Hizmet
Site ve Bina  yönetiminde uzman bir firmayız. Bu alanda deneyimli personellerimiz ile aralıksız çalışıyoruz. Aynı zamanda yenilikçi, teknolojiyi takip eden, misyon ve vizyona değer veren bir firmayız. 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre apartman ve site yönetimi açık bir şekilde belirtilmiştir. Eğer bir binada 8 ve üzeri daire varsa kanun gereği yönetici olmak zorundadır. Genellikle kat malikleri hiçbir işe karışmadan konforlu bir yaşamı tercih ediyor. Sizler de bina ve site yönetimi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizin için tasarlayacağımız ve sunacağımız proje ile profesyonel bir hizmet almaya başlayabilirsiniz. Yıllardır edindiğimiz tecrübeye dayanarak %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Kozyatağı bina ve site yönetim firması hizmetleri için WhatsApp üzerinden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?