blog image

Küçükyalı bina ve site yönetim firması

Küçükyalı Bina ve Site Yönetim Firması

İstanbul’un popüler semtlerinden biri olan Küçükyalı’da bina ve site yönetim firması olarak hizmet vermekteyiz. Sektörde bulunan diğer firmalara göre müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet garantisi sunuyoruz. Küçükyalı bina ve site yönetim firması olarak memnuniyetiniz önceliğimizdir. Sizin de profesyonel bir apartman ve site yönetimine ihtiyacınız varsa firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Etkin hizmetlerimizi en hızlı ve üstün kalitede almanızı sağlıyoruz. Bu nedenle Çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip bir firma olarak komşuluk ilişkisinde sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Küçükyalı Bina ve Site Yönetim Firmasında Sunulan Yönetim Hizmetleri

Küçükyalı’da hizmet veren bina ve site yönetim firmamız sizlere en iyi hizmet garantisini sunmaktdır. Öncelikle bir apartman da düzenin sağlanması için A’dan Z’ye her işle uzman kadromuz ilgilenmektedir. Eğer herhangi bir sorun oluşur ise uzman personellerimiz çözümlemeye çalışıyor. Günümüzde karşılaştığımız sorunların başında komşuların birbiri ile geçim sağlayamadığı söyleyebiliriz. Bu süreci kusursuz bir şekilde yöneterek komşular arası ilişkinin güçlenmesinde rol oynuyoruz. Bunun yanı sıra hem bina içerisinde hem de çevresinde temizlik gibi gerekli düzeni sağlıyoruz. Sizlere firmamızın sunduğu bazı hizmetlerden bahsedeceğiz. Daha ayrıntılı bilgi için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.
 • Temizlik
 • Güvenlik 7/24
 • Kapıcı Hizmetleri
 • Faturaların Zamanında Ödenmesi (Elektrik, Su ve Doğalgaz)
 • Aidatın Toplanması
 • Ortak Kullanım Alanlarında Bakım ve Onarım
 • Sorunlara Karşı Çözüm Üretmek

Profesyonel Site Yönetimi

Yaşam alanlarında konfor, rahatlık ve düzen için profesyonel bir site olan yönetim firmamızı tercih edebilirsiniz. Küçükyalı bina ve site yönetim firması olarak üstün kaliteli eşsiz hizmetler sunuyoruz. Firmamız etkin çözümleri ile profesyonel düzeyde hizmet garantisi sunmaktadır. Bu nedenle  Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren kusursuza çalışıyoruz. Sunduğumuz her hizmette yenilikçi olmayı hedefliyoruz. Açıkçası kendimizi bu alanda benzersiz şekilde geliştirdiğimizi ve sizlere ileri teknoloji kullanarak hizmet sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Günümüzde şehirleşme ile beraber bina ve site yönetim firmalarına ihtiyaç duyuluyor. Fakat her firma uzman olmadığı için firma seçiminde zorlanabilirsiniz. Peki, bu süreci bizimle geçirmeye ne dersiniz? Bina ve site için gerekli olan proje tasarısını yaparak sizlere bir sunum hazırlıyoruz. Bu nedenle anlaşmamız durumunda kanunlar gereği bina ve site yönetim hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Site Yöneticisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

 • Kat sakinlerinin aldığı kararları yerine getirir.
 • Taşınmaz gayrimenkulün amacına en uygun şekilde kullanılması onarımı ve bakımı gibi benzeri işlerle ilgilenir.
 • Yönetim nedeni ile oluşan borçların ödenmesi, yetkisi kapsamında gayrimenkul için aidat ve kiraların toplanması gibi işlerden sorumlu tutulur.
 • Taşınmaz gayrimenkul için sigortası ile ilgilenir.
 • Site ve apartman için genel yönetim işlerinde bakım, asansör, kalorifer, temizlik işleri ve sigorta için kat sahiplerinden uygun miktarda paranın toplanması ile görevlidir.
 • Binaya veya siteye karşı açılan icra davaları takibi ve dava açılması ile ilgilenir.

Neden Biz?

Yaşamı kolaylaştırmak ve daha rahat bir hayat sürmeniz için apartman ve site yönetim hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle Siz değerli kat maliklerine sunduğumuz hizmetler arasında temizlik hizmetleri, aidat takibi, icra takibi, site yönetimi, apartman yönetimi, hukuk hizmeti, detaylı raporlama ve muhasebe hizmetleri gibi farklı işlerle ilgilenmekteyiz. Bu nedenle Tüm bu süreci alanında uzman personellerimiz ile beraber yürütüyoruz. Firmamız kurulduğu yıldan beri sayısız projeye imza atarak İstanbul’un en gözde bina ve site yönetim firması olmayı başardı. Bu nedenle Küçükyalı bina ve site yönetim firması hizmetlerimiz ile ilgileniyorsanız vakit kaybetmeden size sunacağımız ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?