blog image

Kurtköy Bina ve Site Yönetim Firması

Kurtköy Bina ve Site Yönetim Firması

Bina ve site yönetim hizmetlerimizi uzun yıllardır sunmaktayız. Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre 8 ve üzeri daire varsa yönetim kurulması zorunlu hale gelmiştir. Kurtköy bina ve site yönetim firması olarak kanunlara uygun şekilde hareket ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışından bugüne kadar vazgeçmedi. Müşterilerimiz ile aramızda oluşan güven ve saygı bağını oldukça önemsiyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler arasında bina yönetimi, rezidans yönetimi ve site yönetimi gibi benzeri hizmetlerimiz bulunuyor. Detaylı bilgi edinmek için firmamızı arayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize 7/24 danışmanlık hizmeti sunarak merak ettiğiniz konu hakkında destek veriyoruz. Bu nedenle Sizler de sizin için en iyi hizmet garantisini sunan firmamızdan dilediğiniz zaman yönetim hizmeti talep edebilirsiniz.

Deneyimli Site Yönetimi Nasıl Olur?

Site ve bina gibi toplu yaşama alanlarında insanların konforu için yönetim firmasına ihtiyaç duyulur. Kat sakinlerinin rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini sağlıyoruz. Deneyimli bir site yönetimi, binaların her türlü işiyle ilgilenmektedir. Aynı zamanda kat sakinleri ile belirli aralıklarda görüşerek onları dinler. Firma olarak kat sakinlerimizin isteklerini ve önerilerini dinliyoruz. Kat sakinleri arasında anlaşmazlıkların önüne geçerek saygı çerçevesinde yaşamalarında rol oynar. Bunun yanı sıra binayla alakalı problemler de çözümler üretir. Bu yüzden deneyimli bir site yönetiminden hizmet alınması önemlidir.

Site ve Bina Yönetim Firması Avantaj Sağlar Mı?

Site ve bina yönetim firmaları günümüzde artmaya başladı. Nedeni ise konutların çoğalmasıdır. Şehirleşen semtler de site veya bina yönetimine ihtiyaç doğuyor. Özellikle alanında uzman olması yönetim firmasında aranan bir özelliktir. Kurtköy bina ve site yönetim firması güvencesi sunarak memnuniyetinizi amaçlıyor.Bu nedenle Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere bina yönetimi avantajlarından bahsedeceğiz.
 • Bina ve site işlerinde çalışacak personel sayısının organizesi ile ilgilenir. Bu sayede yeterli personel potansiyelini oluşturur.
 • Hukuki konular da firma avukatları çözümler geliştirir ve konunun takibini yapar.
 • Bütçeyi verimli bir şekilde kullanır. Bu nedenle tüm muhasebe işlemleri raporlanarak kat sakinlerine sunulur.
 • Muhasebe ve hukuki danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 • Site veya bina da oluşan sorunlar kısa sürede kalıcı şekilde çözülmektedir.
 • Site ve bina yönetimi deneyimi konusunda en ideal sonuçları elde etmek önemlidir.
 • Enerjiden tasarrufu sağlamak
 • Elektrik onarımı ve bakımı yapmak
 • Ortak kullanım alanlarının temizliği, bakımı ve onarımını yapmak
 

Site ve Bina Yönetimi Hizmetlerimiz

 1. Aidatların Toplanması
Kat sakinlerine aidatın toplanma günü bildirilir ve zamanında aidat toplanmaktadır.
 1. Güvenlik Hizmeti
Güvenilir bir yaşam alanı oluşturmak için 7/24 kamera ile kayıt yapıyoruz. Bu süreçte personel tedariğini profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.
 1. Temizlik Hizmetleri
Yaşam alanında en önemli detay temizliktir. Bu süreçte yeterli personel tedariğini sağlayarak hem apartman içerisinde hem de ortak kullanım alanlarında temizliği sağlıyoruz.
 1. Bütçe Planı
Yaşama alnınıza ait bütçe planını uzman ekibimiz yapmaktadır.
 1. Bakım ve Onarım Hizmetleri
Ortak alanlarda yapılması gereken bakım ve onarım işlerini alanında uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.
 1. Bahçe ve Peyzaj
Yaşama alanlarında bahçe ve peyzaj işleri ile ilgilenmekteyiz. Bu nedenle Yapılması gereken bahçe bakımını uzman personellerimiz gerçekleştiriyor.
 1. Sıhhi Tesisat Hizmeti
Acil durumlar da firmamızın bünyesinde hizmet sunan sıhhi tesisat onarım ve bakım gibi hizmetlerinden faydalanmasını sağlıyoruz. Biz Kimiz? Yıllardır sektörde üstün kaliteli hizmetler sunuyoruz. Bina ve site yönetiminde kat sakinlerinin en iyi düzeyde hizmet almasını amaçlıyoruz. Bu nedenle İlkelerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. Kurumsal ve başarılı bir firma olarak sektörün lider firması olarak tanınıyoruz. Kurtköy bina ve site yönetim firması olarak sizlere eşsiz bir hizmet deneyimi sunuyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?