blog image

Maltepe Bina ve Site Yönetim Firması

Maltepe Bina ve Site Yönetim Firması

Site ve bina yönetmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Aksine oldukça zor ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle site ve bina yönetim işini herkes yapamaz. Bu hizmeti alanında profesyonel bir firmadan almak gerekir. Maltepe bina ve site yönetim firması güvencesi ile üstün kalitede bir hizmet alacaksınız. Hizmet verdiğimiz ilk günden bugüne kadar sayısız projeler tasarlayarak sunduk. Toplu yaşama alanlarında kat sakinler arasında anlaşmazlık ortaya çıkmaktadır. Bu gibi sorunlar ciddi boyut kazanmaktadır. Bina ve site yönetim firması olarak tüm üyelerimizin mutlu bir şekilde yaşamalarını amaçlıyoruz. Sorumluluklarımız arasında kat sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılama, bina için uygulanacak kuralların kat sakinleri tarafından verilmesi ve güvenli bir yaşam için temel hazırlamak yönetimin görevleridir. Günümüzde site yönetimi sorumluluğunu insanlar almak istemiyor. Bu iş için profesyonel hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Site ve Bina Yönetiminde Hizmetler

  • Bina veya site sakinlerini bilgilendirmek ev kitapçık dağıtarak kuralları anlatmak
  • Bina veya siteye ait bir web site tasarlamak ve yönetimde şeffaflığı sağlamak
  • Bina ve site sakinleri için memnuniyet araştırması yapmak
  • Senelik faaliyet raporları sene sonuna kadar uygun şekilde sıralayarak sunmak
  • Bina ve site ile alakalı belgelerin kabulü, yazışmaların dosyalanması

Site Yönetimi Kanunu

Kat Mülkiyeti Kanunu’nda bilinen site yönetimi ile alakalı işleyişin yasal dayanağı olmalıdır. Kanunda belirtilen iş ve işleyiş açık şekilde belirtilmiştir. Bu yasaya göre bina da 8 ve üzeri daire varsa yönetim kurulunun olması zorunlu hale getirilmiştir. Yasa kapsamında denetim kuru seçilir ve her sene Ocak ayında kat sakinleri toplanarak bütçe belirlenmektedir. Aynı zamanda toplantı zamanı yönetim tarafından belirlenerek site veya bina sakinlerine duyurulmaktadır. Maltepe bina ve site yönetim firması hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Daire sahipleri kiraya verdikleri daire için site toplantısına katılmak zorunda değildir. Fakat kiracının site toplantısına katılması için vekalet vermesi gerekmektedir. Bunun aynı sıra toplantıya katılamayan kat sakinleri vekalet vererek başka birinin toplantıya katılmasını sağlamaktadır. Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre bir kişinin iki kişi yerine vekalet edebileceği kanuni düzenleme de belirtilmiştir. Ayrıca kanun gereği bahsedilen vekalet, belli bir ücret karşılığında noter aracılığı ile alınan vekalet ile aynı değildir. Bahsedilen vekalet, daire sahibinin manuel şekilde düzenleyerek imzaladığı bir belgedir. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Site Yönetim Firması Nedir?

Site de düzeni sağlayan kişi yöneticidir. Binaların bakımı, tadilatı, temizliği, bahçe düzeni, havuz ve tüm ortak alanlarının bakımını takip etmekle görevlidir. Kat sakinleri için objektif ve çözümler sunarak memnuniyet odaklı çalışır. Site yönetim firması hakem görevi gördüğü için temizlik, bakım, onarım ve kat sakinlerinin ihtiyacına yönelik hizmet vermekle görevlidir. Firma olarak üstün kaliteli bir hizmet imkanı sunuyoruz. Site yönetim kanunu kapsamında en iyi hizmeti almanızı amaçlıyoruz.
Site ve Bina Yönetim Firması Hizmet Fiyatları
Firmamız bünyesinde uzman kadromuz ile beraber hizmet sunuyoruz. Bu nedenle Toplu yaşam alanlarında kat sakinlerinin güvenli, huzurlu ve konforlu yaşamasında büyük bir rol oynuyoruz. Yaşam alanı için bütçe planı yaparken uygun fiyatta hizmet imkanı sunuyoruz. Siteler veya binalar da daire başına fiyat teklifi sunuyoruz. Sizlere sunacağımız ayrıcalıklı fiyat teklifi için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Bu konu hakkında danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi edinebilirsiniz. Maltepe bina ve site yönetim firması ile anlaşarak sizler de eşsiz bir yaşam sürebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmanız konusunda sizlere destek olan lider bir firmayız.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?