blog image

Merdivenköy Bina ve Site Yönetim Firması

Merdivenköy Bina ve Site Yönetim Firması

Toplu yaşama konutları günümüzde yaygınlaşmaya başladı. Bina işleri ilgilenmesi için profesyonel bir yönetim firmasına ihtiyaç duyulmaya başlandı. Merdivenköy bina ve site yönetim firması güvencesi ile hizmet almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Çoğu insan farklı sebeplerden dolayı bina veya sitede yaşamayı tercih ediyor. Güvenlik ve konfor açısından site de yaşamak tercih edilmektedir. Aynı zamanda binada yaşamak da yönetim firması sayesinde hem konforlu hem de güvenli oluyor. Kurulduğumuz günden itibaren kurumsal bir firma olarak kesintisiz çalışıyoruz. Bu alanda tecrübeli kadromuz ile yönetim işleri ile profesyonel bir şekilde ilgileniyoruz.

Site ve Bina Yönetimi Bir İhtiyaç

Site, rezidans, apartman ve iş merkezi gibi toplu ulaşama alanlarında yönetim olmazsa olmazdır. Özellikle insanların çoğunlukta olduğu konutlarda yönetimi ele almak son derece zordur. Bu süreçte apartman maliklerinden birini seçerek sorunsuz yönetmesini beklememek gerekir. Bu nedenle Gelişen dünya, şehirleşmenin artması ve yenilikçi bakış açısı ile site yönetimi bir ihtiyaç haline dönüştü. Bu nedenle İstanbul’da 7/24 bina yönetim hizmeti veren lider bir firma olarak memnuniyetiniz önceliğimizdir. Aynı zamanda siz değerli üyelerimizin güvenliği ve rahat bir hayat sürmesini hedefliyoruz.

Bina ve Site Yönetiminin Sorumlulukları

Firma olarak bina ve site yönetimi konusunda sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Hizmet vermeye başlarken ilkelerimiz arasında müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır.
  • Kat maliklerinin düşünceleri dinlenerek yönetici tarafından alınan kararlar uygulanır.
  • Kat mülkiyetine ilişkin yükümlülükleri yerine getirmekle görevlidir.
  • Kurulun toplanması için kat maliklerini toplantıya çağırır.
  • Binada bulunan asansör bakımı ve tamiri gibi işlerle görevlidir.
  • Anataşınmazın bakımı ve korunması için kat maliklerin güvenliğini sağlamayı amaçlar.
  • Aylık bakımlar ve yıllık teknik düzenlemeler eksiksiz yapılır.

Site ve Bina Yönetiminde Muhasebe ve Hukuki Danışmanlık

Site ve bina yönetimi ile alakalı mali konularda uzmanlarımız ilgilenmektedir. Başarışı bir yönetim hizmetinin arkasında yer alan muhasebe ve hukuki danışmanlık oldukça önemli iki konudur. Aidat takibi, gelir takibi ve gelir planlaması gibi konularla ilgileniyoruz. Bununla beraber site veya bina ile alakalı hukuki konularda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Hukuki zorunlulukları yerine eksiksiz getirerek daha kaliteli bir yaşam sunuyoruz. Standartların üzerinde bir hizmet almak istiyorsanız sizler de Merdivenköy bina ve site yönetim firması olarak bizimle anlatabilirsiniz. Güvenilir bir yönetim firmasına ihtiyacınız varsa doğru yerde olduğunuzu belirmek istiyoruz. Bu nedenle Güven ve memnuniyet üzerine kurulu hizmetlerimizin standartların üzerinde kalitede olduğunu da belirtmeliyiz.

Neden Merdivenköy Bina ve Site Yönetim Firması?

Sektörün en deneyimli firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Kurumsal hizmetlerimiz ile sizlerin güvenliğini amaçlıyoruz. Site ve bina yönetim tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle Kat maliklerini yönetmek, binanın eksiklerini karşılamak, aidat toplamak ve zamanında aidat vermeyen kat maliki için yasal işlem başlatmak, bina içerisinde düzeni sağlamak ve korumak, onarım yapmak, bakımını yapmak, bahçe ve peyzaj düzeni ile ilgilenmek gibi çeşitli hizmetler yönetim firmamız tarafından verilmektedir. Nitelikli konut projelerinde yönetimi ele alıyoruz. Site ve apartman sakinlerinin huzurunu sağlamanın yanı sıra daha konforlu bir hayat geçirmelerini de sağlıyoruz. Bu nedenle Modern yaşamda site yönetim firmasından hizmet almak sizin için en iyi çözüm olabilir. İdeal seçimler sunarak doğru bir şekilde hizmet almanız ilkelerimizden biridir. Dilerseniz web sitemizde çözümlerimiz, hizmetlerimiz ve fiyat teklifi ile alakalı bilgiyi edinebilirsiniz. Merdivenköy bina ve site yönetim firması ile anlaşmanız durumunda sizin için uzman kadromuzun en iyi hizmeti sunacağından kuşkunuz olmasın. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?