blog image

Samandıra Bina ve Site Yönetim Firması

Samandıra Bina ve Site Yönetim Firması

İstanbul Sancaktepe’ye bağlı Samandıra semtinde yıllardır site, bina, rezidans ve iş merkezi yönetim hizmeti sunuyoruz. Samandıra bina ve site yönetim firması arayışı içerisindeyseniz firmamız ile tanışabilirsiniz. Danışmanlarımıza bina ve site yönetimi ile alakalı merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. Sizleri bu konuda bilgilendirerek en doğru şekilde yönlendirme yapıyoruz. Aidat tahsili, temizlik, komşular arası sağlıklı bir ilişki, bütçe planlaması, ortak kullanım alanlarında gerektiği zaman tadilat ve bakım, yaşam alanlarında bulunan bahçe ve peyzaj yönetimi gibi çeşitli hizmetler sunuyoruz. Profesyonel bina yönetim firması arıyorsanız danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Yönetim Firması Nedir?

Alanında uzmanlaşan bir firma “Profesyonel” olarak nitelendirilebilir. İstanbul genelinde site ve bina yönetimi hizmetini üstün kalitede sunan lider bir firmayız. Personellerimiz bu konuda oldukça profesyoneldir. Sizin yerinize bina ile ilgili işleri yönetiyoruz. Dilerseniz web sitemizde bulunan formu doldurarak ihtiyacınız olan bölge için hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Bina ve Site Yönetim Firması Faydaları Nelerdir?

  • Binanın hem iç hem de dış çevresi temizlik görünür.
  • Elektrikle ilgili onarım ve bakım hizmeti sunar.
  • Güvenlik sorunsuz bir şekilde 7/24 sağlanır.
  • Bina maliklerinin verdiği karar doğrultusunda herkesin yaşama kurallarına uyması hedeflenir.
  • Alınan kararlarda bina maliklerinin fayda sağlaması amaçlanır.
  • “Apartman Yönetmeliği” doğrultusunda tüm kararlar profesyonel şekilde alınır.

Profesyonel Yönetim Firmaları İçin Minimum Daire Kriteri Nedir?

Kat Mülkiyeti Kanunu’na göre 8 daire ve üzeri apartman veya sitelerin yönetici seçmesi zorunlu kılınmıştır. Bu sebeple toplu yaşama alanları olan apartman ve sitelerin yönetici seçmesi gerekir. Bu nedenle Eğer yönetici seçimi konusunda işi bilen biri yok ise profesyonel yönetim firması ile çalışması gerekir. Samandıra bina ve site yönetim firması olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.
Bina Yönetiminde Hukuki ve Muhasebe Danışmanlık
Bina ve site ile alakalı hukuki konularda işi uzmanlara bırakın. Sektörün en başarılı firması olarak icra vb. davaların takibini yapmaktayız. Hukuki anlamda zorunlu olan yöneticilik hizmetlerimizi eksiksiz sunuyoruz. Kaliteli bir yaşam için sizler de firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bina yönetiminde hukuk ve muhasebe danışmanlık oldukça önemli iki hizmettir. Muhasebe danışmanlık hizmetimizde site ve bina için mali konularla ilgilenmekteyiz. Bu nedenle Gider planlaması, aidat tahsili ve daha pek çok hizmeti sunarak güvenilir yönetim hizmeti almanızı sağlıyoruz. Bunun yanı sıra bütçe tasarısı yaparak ekonomik fiyatta yaşamanızda etken bir rol oynuyoruz.
Site Yönetimi Yönetmeliği
İnsanların toplu bir şekilde yaşadığı site veya apartman gibi yerlerde yürütülmesi gereken bazı görevler vardır. Kanuna dayalı bir şekilde site yönetimi yönetmeliğinde yer alan hak, yetki, görev ve sorumluluklar yerine getirilmelidir. Özellikle toplu yaşama alanlarında meydana gelen her türlü anlaşmazlıkta çözümler yer almaktadır. Yasal yollar ile takiplerinin nasıl yapılacağına dair tüm bilgiler yönetmelikte bulunmaktadır. Site yönetimi profesyonel şekilde idare edilmesi gereken bir iştir. Rutin giderlerin dağıtılması, müşteri memnuniyetinin sağlanması, aidatın toplanması, çalışanların sigortalarının ödenmesi, istek olduğu zaman yönetim kurulunun toplanarak bina ile alakalı konuların kat malikleri ile konuşması site yönetimi yönetmeliğine uygun şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz. Site ve bina da her türlü işleyişten yönetim sorumludur. Hukuki uyuşmazlıklar da ‘Hukuki Danışmanlık’ hizmeti sunarak yaşanan sorunlara çözümler üretilir. Aynı zamanda yetkili ve görevli olan tüm personellerin işini doğru şekilde yapması gerekir. Çünkü site yönetimi deneyim ve dikkat gerektiren bir iştir. Samandıra bina ve site yönetim firması hizmetlerimiz için 7/24 arayabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?