blog image

Sancaktepe Bina ve Site Yönetim Firması

Sancaktepe Bina ve Site Yönetim Firması

Sancaktepe bina ve site yönetim firması hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un en popüler semti olan Sancaktepe de deneyimli bir yönetici firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sektörde uzun yılların firmamıza kattığı tecrübe ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Seneler boyunca hiç ara vermeden çalışan ve sunduğumuz her hizmette farkımızı ortaya koyan başarılı bir firmayız. Sizlerin kaliteli hizmet alması için en uygun fiyatta ayrıcalıklı hizmet almasını hedefliyoruz. Kat sakinleri arasında uyum ve aynı ortam içerisinde huzurlu bir yaşamı sağlıyoruz.

Sancaktepe Kapsamlı Site ve Bina Yönetimi Hizmetlerimiz

Çözüm odaklı hizmetlerimizle sizlere en iyi site yönetim avantajını sağlıyoruz. Yeni nesil teknoloji sayesinde bina ve site yönetiminde giderlerinizi minimum düzeye indirmeyi hedefliyoruz. Profesyonel bir site yönetim firması olarak kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Bu nedenle Tüm ayrıcalıkları sizlere sunarak güvenilir bir firmadan hizmet almanız konusunda rol oynuyoruz. Hizmet vermeye başladığımız günden bugüne kadar site, apartman ve rezidans gibi toplu yaşama alanlarında problemsiz yaşamanızı amaçlıyoruz. Gün içerisinde çalışan ve bina işlerine hiçbir şekilde vakit ayıramayan kat sakinlerimizin tadilat, onarım, aidatın toplanması, çöpün atılması, asansör bakımı ve temizlik gibi benzeri işleri gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli bir site ve bina yönetim firması olarak hedefimiz siz kıymetli müşterilerimizin hijyenik, mutlu, sağlıklı, konforlu ve huzurlu bir ortamda yaşamasıdır. Kat sakinleri arasında daire sahibi veya kiracı ayrımı yapmadan herkesin eşit düzeyde hizmet almasını sağlıyoruz. Aynı zamanda firmamız çözüm odaklı ve üst düzey kaliteli hizmetler sunarak Sancaktepe’de tanınmayı başardı. Kat sakinlerine karşı var olan sorumluluklarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Görevlerimizin tamamını en iyi şekilde yerine getirmek için alanında uzman kadromuz ile durmadan çalışıyoruz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yönetim Değişirse Ne Olur?

Çoğu kişinin merak ettiği konulardan biri de yönetimin değişmesidir. Daha önce aldığınız site yönetiminden memnun kalmadıysanız ve yönetimin değişmesini istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Kat sakinlerinin daha iyi bir yaşam sürmesi ve görevlerini yerine getirmesi için yönetim değişimi mümkündür. Peki, yönetim değişirse hangi belgelere ihtiyaç duyulur? Sancaktepe bina ve site yönetim firması olarak kısaca bilgi vereceğiz.
  • Apartmanın yönetim planı
  • Kat sakinleri hakkında genel bilgiler (Telefon ve adres bilgileri, mal sahipleri ve kiracılar kimlerdir vs.)
  • Apartmanın geçmiş döneme ait hukuksal durumlarının incelenmesi
  • Apartman personeli hakkında bilgi
  • Apartman techizatları hakkında genel bilgi (asansör, jenaratör ve diğer demirbaşlar)
  • Apartmanın yapılası durumu hakkında bilgi

Bina ve Site Yönetim Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hızla gelişen ve büyüyen nüfus ile toplu yalama alanları da çoğaldı. Bu süreçte uzman bir yönetim firması seçmek zor olmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı hususları bildikten sonra sizin için en uygun firmayı kolayca seçebilirsiniz.
  1. Hizmet Yorumlarını Okuyun
Site ve bina yönetim firması seçerken yorumları okuyabilirsiniz.
  1. Çözüm Önerileri Hakkında Bilgi Edinin
Bina ve site ile alakalı problemleri uzman ekibimiz kısa sürede çözerek sorunsuz bir yaşam sunuyor.
  1. Geçmiş Kayıtların Kontrolünü Yapın
Binanızın veya sitenizin yönetim firması tarafından yönetilmesini istiyorsanız geçmiş kayıtları kontrol edin.
  1. Fiyat
Firma olarak en uygun fiyatta standartların üzerinde bir hizmet vermekteyiz. Sizler de firmamızdan fiyat teklifi almadan başka bir firmayı aramayın. Sancaktepe bina ve site yönetim firması olarak uygun fiyatta hizmet veriyoruz. Dilerseniz fiyat teklifi almak için WhatsApp üzerinden firmamıza yazabilirsiniz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?