blog image

Suadiye Bina ve Site Yönetim Firması

Suadiye Bina ve Site Yönetim Firması

Site veya apartman gibi toplu yaşama alanlarında huzur ve güvenliğin sağlanması için 7/24 kamera kaydı yapıyoruz. Suadiye bina ve site yönetim firması olarak kurulduğumuz günden itibaren ayrıcalıklı hizmetler sunmaya özen gösteriyoruz. İstanbul genelinde site ve bina yönetimi denildiğinde akla gelen tek firma olmak bizlere gurur veriyor. Sizlerin daha güvenli, huzurlu ve konforlu bir hayat sürmesi için buradayız. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Site yönetim firması olarak kat maliklerinin ihtiyaçları ve önerilerine değer vermekteyiz. Apartman veya site içerisinde bulunan ortak alanların temizliği, elektrik işleri, yapılması gereken tadilat veya onarım işlerini eksiksiz yerine getiriyoruz. Aynı zamanda kat maliklerinin bu gibi işlere ayıracak vakitleri olmadığı için en doğrusu profesyonel firmamızın yönetim hizmetlerini alması olacaktır.

Site ve Bina Yönetimi Hizmetlerimiz

 1. İşletme Projelerinin Hazırlanması

Yaşama alnınıza ait bütçe planını uzman ekibimiz yapmaktadır.
 1. Aidatların Toplanması

Kat sakinlerine aidatın toplanma günü bildirilir ve zamanında aidat toplanır.
 1. Temizlik Hizmetleri

Yaşam alanında en önemli detay temizliktir. Bu süreçte yeterli personel tedariğini sağlayarak hem apartman içerisinde hem de ortak kullanım alanlarında temizliği sağlıyoruz.
 1. Bakım ve Onarım Hizmetleri

Ortak alanlarda yapılması gereken bakım ve onarım işlerini alanında uzman personellerimiz gerçekleştirmektedir.
 1. Güvenlik Hizmeti

Güvenilir bir yaşam alanı oluşturmak için 7/24 kamera ile kayıt yapıyoruz. Bu süreçte personel tedariğini profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.
 1. Enerji Yönetimi

Enerjiden tasarruf etmenizi saplıyoruz. Bu süreçte ileri teknoloji kullanarak süreci sorunsuz yönetiyoruz.
 1. Bahçe ve Peyzaj

Yaşama alanlarında bahçe ve peyzaj işleri ile ilgilenmekteyiz. Yapılması gereken bahçe bakımını uzman personellerimiz gerçekleştiriyor.  
 1. Sıhhi Tesisat Hizmeti
Gerekli olduğu zamanlarda sıhhi tesisat ustalarımız aralıksız hizmet sunuyor. Suyun yemini, depolanması ve dağıtımı gibi süreçlerle ilgileniyoruz.

İstanbul Bina ve Site Yönetimi

Suadiye başta olmak üzere İstanbul genelinde bina ve site yönetimi alanında uzun zamandır hizmet sunuyoruz. Yaşam alanlarının sizler için konforlu hale gelmesi için uzman ekibimiz ile projeler tasarlıyoruz. Ekonomik çözümler üreterek en iyi hizmet olanağı sağlıyoruz. Bu nedenle Hizmet vermeye başladığımız, günden itibaren hedeflerimiz doğrultusunda aralıksız çalıştık. Bugüne kadar sunduğumuz hizmetler ve edindiğimiz tecrübe ile gerekli donanım ve alt yapıya sahip olduğumuzu belirtmeliyiz. Suadiye bina ve site yönetim firması ile iletişime geçmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Suadiye’de bulunan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde site ve bina yönetimi hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle Sizlere verdiğimiz hizmetleri detaylı şekilde anlatacağız. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • İnşaat tadilat işleri
 • Hukuki danışmanlık
 • Mali danışmanlık
 • Kazan daireleri ve ısıtma sistemleri bakım çalışmaları
 • Kazan daireleri ve ısıtma sistemleri onarım çalışmaları
 • Temizlik hizmetleri
 • Elektrik bakım ve onarım
 • Aidat toplanması
 • Ortak alanların temizliği, bakımı ve onarımı
Bina veya site yönetmek oldukça zordur. Kimi zaman kaç sakinleri arasında gerilimler ya da tartışmalar ortaya çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda huzursuzluk ön plana çıktığı için yaşama alanlarında güvensizlik problemleri doğuyor. Bu süreçte bizler devreye girerek eşsiz koşullar ve ayrıcalıklar sunuyoruz. Bu nedenle Maliyeti düşünerek sizlerin değerli zamanlarından kaybı önlüyoruz. Çözüm ortağınız olarak bina ve site gibi alanlar da her türlü konuyla ilgileniyoruz. Özellikle müşteri memnuniyetine oldukça değer veriyoruz. Kalıcı hizmetin oluşumu için sorunsuz bir hizmet garantisi sunuyoruz. Suadiye bina ve site yönetim firması olarak yüksek teknolojik alt yapıya sahibiz. Bu nedenle Tüm ihtiyaçlarınızı uzman ekibimiz belirleyerek üstün kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?