blog image

Üsküdar Bina ve Site Yönetim Firması

Üsküdar Bina ve Site Yönetim Firması

Bina ve site yönetim işlerini A’dan Z’ye sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz. Bu süreçte alanında uzman kadromuz ile 7/24 aralıksız çalışıyoruz. Üsküdar bina ve site yönetim firması olarak İstanbul genelinde sayısız apartman ve site yönetimi sağlıyoruz. Uzman çalışanlarımız ile temizlik, giderler, elektrik onarım ve bakım, bahçe ve peyzaj, bütçe tasarısı, aidat toplanması, hukuki hizmetler, mali hizmetler ve danışmanlık gibi birbirinden farklı hizmetler sunuyoruz. İnsanların toplu yaşadığı site, apartman, plaza, iş merkezi ve residance gibi alanlar da konforlu bir hayat sunuyoruz. Yönetim de uzman bir firma olarak sorunsuz bir süreç geçirmenizi hedefliyoruz. Firmamız Üsküdar gibi İstanbul’un diğer ilçelerinde de bina ve site yönetimi hizmeti veriyor.  Bina yönetimi firması olarak sizlerin daha rahat şekilde hayat sürmesini amaçlıyoruz.

En İyi Bina ve Site Yönetim Firması

İstanbul’da site, rezidans, iş merkezi ve apartman gibi toplu yaşama yerlerinde iyi bir yönetim firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu nedenle Uzun zamandır sektörde alanında uzman personelleri ile hiç durmadan çalışan bir firmayız. Sürecin başlangıcından sonuna kadar eşsiz bir şekilde yönetimini sağlıyoruz. Gayrimenkul sahipleri veya kiracılar için sunduğumuz her hizmet eşittir. Firma olarak ayrım yapmadan üstün kaliteli hizmet almanızı amaçlıyoruz. Bina yönetici şirket veya site yönetici şirket denildiği zaman ilk akla gelmek bizlere gurur kaynağı oluyor. Sunduğumuz hizmetin doğruluğundan emin bir şekilde ve kanunlar gereği olması gibi hizmet sunuyoruz.

Üsküdar Apartman ve Site Yönetimi Hizmetlerimiz

Öncelikle sektörün profesyonel firması olarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunduğumuzu belirtmek isteriz. İş odaklı prensipli bir şekilde süreci yönetiyoruz. İşinde uzman kadromuz sizin memnuniyetiniz için gereken hizmeti eksiksiz sunuyor. Sahada çalışan personellerimiz işini titizlikle yapıyor. Üsküdar bina ve site yönetim firması olarak sizlere apartman ve site yönetimi hizmetlerimizden kısaca bahsetmek istiyoruz.
 • Temizlik
 • Bütçe Tasarısı
 • Kat Sakinlerinin İsteklerini Yerine Getirme
 • Kat Sakinlerinin İhtiyaçlarını Karşılanması
 • Mekanik ve Elektrik Tesisatı Bakım ile Onarım
 • Teknik Servis Desteği
 • Mali Danışmanlık
 • Hukuki Danışmanlık
 • Bahçe ve Peyzaj
 • Elektrik, Doğalgaz ve Su Faturalarının Ödenmesi
 • Bina veya Site’ye Açılan Davaların Takibi
 • Aidatın Sorunsuz Toplanması
 • Ortak Kullanım Alanlarının Temizliği, Bakımı ve Onarımının Yapılması
 • Kat Sakinleri Arasında Komşuluk Bağını Geliştirme
 • Sorunlara Kalıcı Çözümler Sunmak

Neden Bina ve Site Yönetimi Firması Tercih Etmeliyim?

Sizin yerinize bina işlerini uzman bir firmanın yönetmesini ister misiniz? Hizmet verdiğimiz günden itibaren standartların üzerinde bir hizmet sunuyoruz. Yönettiğiniz her projeye değer katıyoruz. Yaşam ve iş hayatınızda profesyonel çözümler sunuyoruz. Ödenmesi gereken su, elektrik ve doğalgaz gibi faturaları ödeyerek bütçe tasarısını yapıyoruz. Bu sayede bütçe tasarrufu sağlayarak sizlere en iyi düzeyde hizmet sunuyoruz. Toplu yaşama alanlarında 8 ve üstü daire olan binalarda yöneticinin olmadı kanun gereği zorunludur. Bu bilgi Kat Mülkiyet Kanunu’nun 34.maddesi’nde detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Günümüzde çalışma hayatının artması ile seçilen yöneticiler yeteri kadar etkin olamıyor. Bu sebeple işi profesyonel bir firma seçerek uygun fiyata almak avantaj sağlıyor. Kat sakinleri arasında herhangi bir tartışma veya anlaşmazlık gibi sorunların da önüne geçiyoruz. Özellikle çok katlı binalarda bu gibi sorunlar sıkça yaşanıyor. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.
İstanbul Bina ve Site Yönetim Firması Ücretleri
Sektörde en uygun fiyat garantisi sunan öncü bir firmayız. Firma olarak yönetim işimi problemsiz gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra aldığımız her kararda bina içi toplantı düzenleyerek sizlerin görüşlerini alıyoruz. Üyelerimizin isteklerine en uygun şekilde kararlar alarak uyguluyoruz. Üsküdar bina ve site yönetim firması ile hizmet almak için web sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.  
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?