blog image

Yenisahra Bina ve Site Yönetim Firması

Yenisahra Bina ve Site Yönetim Firması

Profesyonel bina ve site yönetimi hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Yenisahra bina ve site yönetim firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz. Bina yönetimi zahmetli ve zor bir iştir. Bu süreçte bina sakinlerinden birisi yönetici olarak seçilir. Fakat binanın ve ortak kullanım alanlarının düzenini sağlamak hem vakit kaybı hem de deneyim isteyen bir iştir. Sizler de risk almak yerine konforlu bir yaşam sürmek istemez misiniz? Firmamız uzun yıllardır site, apartman, iş merkezi ve benzeri alanlar da yönetim konusunda lider bir konuma sahiptir. İstanbul Yenihisar başta olmak üzere diğer ilçelerde de yönetim hizmeti sunuyoruz. Sektörde yenilikçi, vizyoner ve ileri teknolojiye sahip bir firmayız. Bakış açımız her daim komşuluk ilişkilerini korumak ve gerekli yönetim işlerini eksiksiz yerine getirmektir. Özellikle sektörde müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran tek firma olduğumuzun altını çizmek isteriz. Aplikasyon temelli yönetim sistemi sayesinde personellerimiz ile temizlik, bakım, onarım, güvenlik, mekanik-elektrrik ve danışmanlık gibi çeşitli hizmetleri kolayca sunuyoruz.

Yönetici Ne İş Yapar?

 • Kat sakinleri için alınan kararı uygular.
 • Sitenin veya binanın temizliğini, düzenini, onarımını ve bakımını yaparak takip eder.
 • Aidatın toplanmasını sağlar. Eğer aidat toplanmaz ise kat sakini için yasal işlem başlatır.
 • Site ya da apartman adına açılan davaları takip eder.
 • Kat sakinlerini olağanüstü toplantı olacağı zaman çağırır.

Bina ve Site Yönetimi Hizmetleri

 • Toplu Konut Yönetim
 • Teknik Servis
 • Mekanik ve Elektrik Tesisatı Onarım/Bakım
 • Hukuki Danışmanlık Hizmetleri
 • Temizlik
 • Bahçe ve Peyzaj
 • Aidat Toplanması
 • Bütçe Tasarısı
 • Kat Maliklerinin İstek ve İhtiyaçlarının Karşılanması
Yenisahra bina ve site yönetim firması olarak eksiksiz hizmet imkanı sunuyoruz. Sektörde ayrıcalıklı hizmet veren öncü bir firmayız. Bu süreçte çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz. Siz belirleyin, sizin istediğiniz gibi yönetelim. Site yönetimi mevzuatına en uygun şekilde yönetim hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz dahilinde tüm personellerimiz deneyimlidir. İşini severek yapan, güleryüzlü, disiplinli, çalışkan ve azimli ekibimiz ile İstanbul’un en çok tercih edilen yönetim firması olmaya başardık.  

Profesyonel Yenisahra Site Yönetici Firması

Son yıllarda artan kentleşme ile beraber sitelerde veya apartmanlar da farklı sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Kat sakinlerinin birbiri ile geçinmemesi ve huzursuz bir ortamın oluşması durumunda yönetici devreye girerek çözüm üretmekte zorlayabilir. Profesyonel bir site yönetim firması tarafından alacağınız hizmet kalitesinin yüksek olması önemli bir detaydır. Firma olarak yönetim ile ilgili her konuyu üstlenmekteyiz. Apartmanlara ait kayıtları tutarak güvenilir bir yaşamları oluşturmaktayız. Bu nedenle Sunduğumuz tüm hizmetler sistematik ve düzenli bir şekilde ilerliyor. Bu dayede aksama gibi herhangi sorun ile karşılaşmıyoruz. Bunun yanı sıra firma olarak farklı görevlerde çalışması için yeterli personele sahibiz. Firmamız ile ilgili detaylı bilgiye Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Site ve Apartman Yönetimi Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hızla artan nüfus ile beraber toplu konut yapımı çoğalmaya başladı. Site yönetimine bu yüzden arz talep artış göstermektedir. Özellikle hem bina işlerinin hem de ortak kullanım alanlarının düzeni oldukça önemlidir. Aldığımız kararları uygularken baş rol sizlersiniz. Sizlerin önerileri doğrultusunda aldığımız kararları uyguluyoruz. Sizin için en iyisini kusursuzca yerine getiriyoruz. Dolayısıyla site veya binayı ilgilendiren her konuda uzman çözümler sunabilen bir firmanın tercih edilmesi gerekir. Yenisahra bina ve site yönetim firması olarak hizmetlerimiz arasında kat sakinlerinin huzurlu ve sorunsuz bir şekilde yaşamaları için çalıştığımızı belirtmeliyiz.
Share:
Call Now Button
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?